Elveda Logitech oyuncu ekipmanları

Jouska

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

Yıllardır pek çok markanın pek çok ekipmanını kullanmış biri olarak son yaşadığım olaylar sonucunda Logitech ekipmanlarıyla yollarımı ayırmış bulunmaktayım. Art arda 3 Mouse ile yaşadığım;
  • Çift tıklama (G903 Hero, G300S ve G403 Wireless)
  • Orta tuş takılması veya düzgün çalışmaması (G903 Hero, G502 Hero)
  • Şarj göstergesinin daima bozuk olması (G903 Hero)
  • Hiç tıklamama (G903 Hero ve G403 Wireless)
  • Switchlerin kalitesiz hissettirmesi ve pürüzsüz bir hissiyat sağlamaması. Tıklarken altında cips kırıyormuşsunuz gibi bir his yaratması. (G903 Hero, G403)
gibi sorunlar sebebiyle 4. kullanmış olduğum Logitech ürünümü de 6 ay kullanamadan servise göndermek zorunda kaldım. Kullandığım ürünler F/P olup da bozulduğunda "Amaaan yenisini alırız zaten 50 TL" denecek ürünler de değil. Piyasada araştırdığımda gördüğüm, Logitech markasının en kaliteli ve memnuniyeti yüksek olan ürünlerini kullanıyormuşum da sanki bir tek bana kötüsü geliyormuş gibi hissediyorum artık. Her alışverişimde şanssızlıktı, herkes kaliteli diyor mantığıyla yola çıkıp satın almış olduğum her ürün için beni pişman eden Logitech'e teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Bundan sonra Razer, Steelseries, Corsair, BenQ, Glorious, HyperX, ASUS gibi ekipman markalarına yönelmeyi düşünüyorum.

Logitech ve ürünleri ile ilgili düşüncelerinizi, memnuniyetinizi veya yaşadığınız sorunları siz de paylaşırsanız bu konu altında herkes fikir sahibi olabilir.

Merhaba,

Yıllardır pek çok markanın pek çok ekipmanını kullanmış biri olarak son yaşadığım olaylar sonucunda Logitech ekipmanlarıyla yollarımı ayırmış bulunmaktayım. Art arda 3 Mouse ile yaşadığım;
  • Çift tıklama (G903 Hero, G300S ve G403 Wireless)
  • Orta tuş takılması veya düzgün çalışmaması (G903 Hero, G502 Hero)
  • Şarj göstergesinin daima bozuk olması (G903 Hero)
  • Hiç tıklamama (G903 Hero ve G403 Wireless)
  • Switchlerin kalitesiz hissettirmesi ve pürüzsüz bir hissiyat sağlamaması. Tıklarken altında cips kırıyormuşsunuz gibi bir his yaratması. (G903 Hero, G403)
gibi sorunlar sebebiyle 4. kullanmış olduğum Logitech ürünümü de 6 ay kullanamadan servise göndermek zorunda kaldım. Kullandığım ürünler F/P olup da bozulduğunda "Amaaan yenisini alırız zaten 50 TL" denecek ürünler de değil. Piyasada araştırdığımda gördüğüm, Logitech markasının en kaliteli ve memnuniyeti yüksek olan ürünlerini kullanıyormuşum da sanki bir tek bana kötüsü geliyormuş gibi hissediyorum artık. Her alışverişimde şanssızlıktı, herkes kaliteli diyor mantığıyla yola çıkıp satın almış olduğum her ürün için beni pişman eden Logitech'e teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Bundan sonra Razer, Steelseries, Corsair, BenQ, Glorious, HyperX, ASUS gibi ekipman markalarına yönelmeyi düşünüyorum.

Logitech ve ürünleri ile ilgili düşüncelerinizi, memnuniyetinizi veya yaşadığınız sorunları siz de paylaşırsanız bu konu altında herkes fikir sahibi olabilir.
Korkutmayın beni! Daha birkaç ay önce Logitech mouse aldım :D. Umarım bozulmaz :(.

Artık hiç bir ürün eskisi kadar kaliteli üretilmiyor ne yazık ki. Rahmetli dedemden kalma 2 adet kablosuz Logitech mouse var. Hala taş gibiler. En az 10 senelik ürünler.

Telefonlarda da böyle, ses sistemleri, bilgisayarlar. Eskiden her şey çok daha kaliteliydi. Seneler geçti bazı ürünler "kaliteli" diye satışa sunulsa da eski ürünlerin yanından geçemiyorlar maalesef.

Gerçekten Logitech'ın fiyatı tuzlu olan ürinleri arasında kaliteli bir ürün yok gibi. Zamanında Razer da rezil ürünler üretiyordu. Mamba TE, BlackWidow Ultimate ürünlerinden çok fazla sorun yaşayan vardı. Ama şu an Razer piyasanın kralı gibi, son bir kaç yılda çıkarttığı ürünler arasında sadece Viper Ultimate biraz sorunlu. Belki Logitech de Razer'ın yolundan gidip kalitesini değiştirilebilir.

Razer dışında çoğu markanın ürünlerini tercih etmezdim şahsen. Corsair gibi Razer haricinde kaliteli ürünler üreteb markalar da var tabii ki.

Bizde de eskiden kalma Logitech mouse var. Hala sorunuz çalışıyor. Tek sıkıntı sensör ışığı bozuldu ama sensör çalışıyor. He bir de üstündeki logo silinmiş yarısı ama tıkır tıkır çalışıyor.

Konu hakkında güncelleme yapayım, Razer Deathadder V2 Mini modeline geçiş yaptım bugün. İlk izlenimlerime göre bugüne kadar daha iyi bir switch görmedim, kullanmadım. Yeni bir model olduğu için tereddüt ettim ancak Viper Mini ile teknik özellikleri aynı sayılır. Umarım beni üzmez diyelim. İncelemesini paylaşacağım.
Belli şikayetleri belirtmemin üzerine G903 Lightspeed modeli Penta yetkili servisi tarafından iadeye uygun görüldü ve işlemi gerçekleştirildi. V2 Mini modelinin çok küçük gelmesinin ardından Razer Viper modeli ile değiştirdim ve Logitech tarafına göre Razer modelinden inanılmaz memnunum. Bilginize.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı