Elveda Technopat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Darth Vader FRT

Centipat
Yer
İstanbul Beşiktaş
Modların acımasızlığını dile getirdiğim konuda bana cevap hakkı bile tanınmadan konum kitlendi. Üstüne bir daha ceza yedim. İstediğiniz kadar ceza verin siz, özgür bir forum değilsiniz ve kesinlikle kendinize forum demeyin. Siz istediğiniz şekilde insanları yönlendirmeye çalışan bir internet sitesi olursunuz ancak.

Son düzenleyen: Moderatör:
1589571007976.png

Siz istediğiniz şekilde insanları yönlendirmeye çalışan bir internet sitesi olursunuz ancak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşırı üzüldüm. Sensiz ne yapacağım? 😢 O kadar üzüldüm ki... Anlatamıyorum...

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Gözyaşlarıma, ellerinizle?

Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.

Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum.

Moderatörler keyfiyen mi yasaklama vermis? Hayir. Kurallari uygulamislar. Herkes konu acarken genelde acil cevap almak istiyor, fakat bu kurallara uymayacaginiz anlamina gelmiyor. Kural ihlali yaparsaniz forum kurallarina göre cezalandirilirsiniz. Bu herkes icin gecerli olan bir durum.

Baslik konusunda söylediklerinize katiliyorum. Bazen basliklarin anlamini degistirecek düzeyde müdahale edildigi oluyor.

Moderatör onayina gelecek olursak bu kuraldan gayet memnunum. Forumun derli toplu olmasini saglayan en büyük etkenlerden biri de bu bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı