Elwind nasıl bir oyuncu?

luckyy34

Femtopat
Eski mid laner full odak LoL oynasa çok ütopik şeyler yapabileceğini düşündüğüm eski E-spor oyuncusu, yayınlarını da severek izlerim.

KS
Behzat Amir

Behzat Amir

Picopat
Eski mid laner Full odak LoL oynasa çok ütopik şeyler yapabileceğini düşündüğüm eski e-spor oyuncusu, yayınlarını da severek izlerim.

Top lanesini aşırı seviyorum gerek oynayışı gerek otp olmayışı. İnsanlar egoist diyor ama böylesine büyük bir oyunu başarıyla oynayıp, esporcu olup üzerine ülkemizi temsil edip akabinde ünlü bir yayıncı olmasının getirdiği normal bir duygu olarak görüyorum. Zaten ego dedikleri konu hamlelerini övmesi üzerine ki övülmeyecel gibi de değil. Fazla fanı gibi konuştum ama izlemekten zevk alıyorum. Allah kimseyi fanboy olacak kadar şey yaratmasın.

luckyy34

Femtopat
Top lanesini aşırı seviyorum gerek oynayışı gerek otp olmayışı. İnsanlar egoist diyor ama böylesine büyük bir oyunu başarıyla oynayıp, esporcu olup üzerine ülkemizi temsil edip akabinde ünlü bir yayıncı olmasının getirdiği normal bir duygu olarak görüyorum. Zaten ego dedikleri konu hamlelerini övmesi üzerine ki övülmeyecel gibi de değil. Fazla fanı gibi konuştum ama izlemekten zevk alıyorum. Allah kimseyi fanboy olacak kadar şey yaratmasın.
Durum her şeyde geçerli ne olursa olsun fazla fanatiklik çok sıkıntılı bir durum.İyi forumlar

Shion

Picopat
Yer
İstanbul
En sevdiğim yayıncı iyi oynuyor bence eğlencelide arkadaşı stansfield var onla eğlenceli oluyor bayağı izlerken.

Yeni konular

Yukarı