Elwind Silver sistem alınır mı?

fey

Picopat
Makaleler
1
Yer
Stockholm, Sweden

Bu kasa alınır mı? Ryzen 5 1600 hakkında pek bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunları oynadığınıza ve bütçenize bağlı CS LOL tarzı oyunlarda 144fps rahat alırsınız ancak 8gb ram günümüz oyunları için yeterli değil ekran kartı ve işlemci performansını incelemek için youtube üzerinden videolara bakıp daha net fikir sahibi olabilirsiniz.

Bütün parçalarını tek tek inceliyip yazıyorum
1.işlemci 1600 af gayet güzzel mükemmel işlemcidir tek çekirdek 2600e çok yakın çoklu çekirdek zaten çok iyi işlemcinin
2. anakartı beğenmedim b450 konulması lazımdı ama genede alınır çok kötü değil
3. ekran kartı bu piyasada zaten bulunmaz nimet ekran kartı çok okey s
4. rami gayet güzel al bunu bitane daha al çok daha fazla fps alırsın
5.ssdye kronik sorunlu diyorlar ama gene iyi ssd zaten bunu aldıktan sonra bitane daha al 240 lık yada 1 tb ssd al bi tane daha depolama
6. kasa fena değil hava akış iyi olur malzeme kalitesi orta diyebiliriz iyi kasa;
7. psu olarak açık söyliyeyim çok kaliteli değil size yeter ama bu sistem çok fazla güç tüketim olmuyacağı için sorun teşkil etmez psu açısından, yani korkmaya gerek yok ama sen dersen sorun yaşamıyayım o zaman 350 tlye sharkoon 650w psu alıcaksın
Sevgiler
neden ?
neden ben sizin gibileri hala anlamıyorum şu dönemde niye alınmasın 5.5 kya güzel sistem zaten sadece ekran kartı biel ikinci elde 3500 4000 tl den gidiyor işlemci hariç diğer parçalar bedavaya geliyor niye alınmaz yani gene tecnopattakilerin pcyi sadece psu ya bakarak yargılmasını anlamıyorum napsn böyle sisteme seasonic mi koysun naspın yani
kısaca bu sistem alındıktan sonra eksikleri düzeltilsin güzel olur

RAM eklenebildiğini söylediler 8x1 içindeki RAM istersem 8 GB ekleyebilirmişim. Açıkcası ekran kartına güvendim.

Hangi oyunları oynadığınıza ve bütçenize bağlı CS LoL tarzı oyunlarda 144FPS rahat alırsınız ancak 8 GB RAM günümüz oyunları için yeterli değil ekran kartı ve işlemci performansını incelemek için YouTube üzerinden videolara bakıp daha net fikir sahibi olabilirsiniz.

Minecraft veya CS:GO oynarım en fazla, PUBG oynamak gibi bir niyetim yok zaten.*
İleriye dönük değil. Alırsın eğer acil lazımsa ama 1-2 sene içinde oyunlarda sorun çıkartmaya başlar. Kökten değiştirmek zorunda kalabilirsin sonradan.

Elwind videosunda gösteriyor ona ve ekran kartına güvendim açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı