Emektar Arma 3

Azrekanda

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Günümüz roleplay oyunlarının babası olan Arma 3'ün değerini bilemedik FiveM den katlarca özelliği bulunan bu oyun şu aralar son zamanlarını yaşamakta ama Türkiye için. Bunun temel nedeni sunucu sahipleri ve oyunculardır, bir sunucu sahipleri kendi sunucusu büyüsün diye DDOS saldırıları yaparak bu oyunun Türkiye'deki oyuncu sayısının azalmasına neden oldu. İkinci faktör ise oyuncular her hangi bir yabancı sunucuya girerseniz rolün ne kadar kaliteli olduğunu anlarsınız fakat Türk oyuncuların çoğu bu oyunu savaş oyunu yaptılar ve kalitesi azaldı, en azından bizim için. Çoğu oyuncu FiveM'e geçti, size soruyorum, Arma 3 gibi bir oyun var mı? Hem roleplay hem CO-OP yani askeri roleplay ve daha bir çok oyun modu. Bu oyunu neden unuttuk? Yani size soruyorum, böyle bir oyun tekrar gelir mi? Özledik eski ortamı.

ARMATURK'te az DDOS yememiştik. Roleplay yapmak için polis kaçırıyoruz polis disconnected oluyor, yol kesiyoruz" Rol niye vermiyosun a**, ts gel" diyor. Yani aslında hakkediyoruz böyle olmasını hem adam gibi bir server kuramıyoruz çünkü Türk serverlarının çoğu çalıntı script, birde gidiyorsun İngiliz'in serverına giriyorsun her şey o kadar düzenli ki adam zaten kendi scriptini oluşturduğunu odaya giriş ekranında anlıyorsun. Kısaca bezdim artık gidiyorum İngilizin severında rol yapıyorum hem adamlar medeni hem de çok güzel bir teşkilatlanma var (Doktor,Polis,Sivil). Ve son olarak söylüyorum ben böyle çağının çok ötesinde bir oyunun, en azından yakın gelecekte geleceğini düşünmüyorum.

ARMATURK'te az DDOS yememiştik. Roleplay yapmak için polis kaçırıyoruz polis disconnected oluyor, yol kesiyoruz" Rol niye vermiyosun a**, ts gel" diyor. Yani aslında hakkediyoruz böyle olmasını hem adam gibi bir server kuramıyoruz çünkü Türk serverlarının çoğu çalıntı script, birde gidiyorsun İngiliz'in serverına giriyorsun her şey o kadar düzenli ki adam zaten kendi scriptini oluşturduğunu odaya giriş ekranında anlıyorsun. Kısaca bezdim artık gidiyorum İngilizin severında rol yapıyorum hem adamlar medeni hem de çok güzel bir teşkilatlanma var (Doktor,Polis,Sivil). Ve son olarak söylüyorum ben böyle çağının çok ötesinde bir oyunun, en azından yakın gelecekte geleceğini düşünmüyorum.
İngilizcenin olması büyük avantaj :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı