Emir Dayı sisteminden memnun musun?

Makaleler
1
Yer
Ankara
AMD RYZEN 5 3600 3.6/4.2 , MSI B450M PRO-M2 MAX, Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 3000MHz CL15, Sapphire RX 570 Pulse 8GB, 1.5 TB HDD, ADATA SU 650 120 GB 550/450 Monitör: Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 60-72 Hz 4MS

Bu sistemden memnun musunuz? @Emir M.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Emir M. hocam, bende sormak istiyorum.

Sizin kasanız MSI Mag Forge 100M idi değil mi? Siz, bir konuda PSU Cover'a fan takacaktınız. Acaba taktınız mı? Ekran kartının ısı değerleri arttı mı acaba?

Bir de kasadan memnun musunuz? Cevaplarsanız sevinirim 😊

Kasadan oldukça memnunum zaten olmamam için de bir sebep yok. Mis gibi hava akışı olan, malzeme kalitesi iyi olan bir kasa. Alt kısma fan takmadım ileride fan alırsam belki uğraşabilirim. Şu an için üstte 1 adet fan var, işlemci tarafından yükselen sıcak havayı dışarıya atıyor. Ön kısımda 1 adet boş fan yeri var, oraya da Arctic P12 almayı düşünüyorum. Evet, kasa Forge 100M.

Kasadan oldukça memnunum zaten olmamam için de bir sebep yok. Mis gibi hava akışı olan, malzeme kalitesi iyi olan bir kasa. Alt kısma fan takmadım ileride fan alırsam belki uğraşabilirim. Şu an için üstte 1 adet fan var, işlemci tarafından yükselen sıcak havayı dışarıya atıyor. Ön kısımda 1 adet boş fan yeri var, oraya da Arctic P12 almayı düşünüyorum. Evet, kasa Forge 100M.

Aman Recep abi Sapphire aldığını duymasın 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı