Emlakçıya güvenebilir miyiz?

Erenla

Hectopat
Makaleler
9
Arkadaşlar merhaba öncelikle 1 hafta önce mağazada çalışırken bir müşteri geldi. Samimi biriydi. Sonrasında tanıştık öğrenci olduğumu duyunca bana emlakçı olduğunu söyledi. Yanında part time olarak çalışabileceğimi söyledi bazı arkadaşlarıma söylediğimde bunların dolandıcı olabileceğini söyledi. Sizce güvenilir midir?

Yanında çalıştırmak için sizden para istemiyorsa, emlakçı nasıl olunur ayda 1 milyon dolar kazanma garantili e-book eğitimi satmıyorsa, gidip ortamı görüp değerlendirin bence.

Arkadaşlar merhaba öncelikle 1 hafta önce mağazada çalışırken bir müşteri geldi. Samimi biriydi. Sonrasında tanıştık öğrenci olduğumu duyunca bana emlakçı olduğunu söyledi. Yanında part time olarak çalışabileceğimi söyledi bazı arkadaşlarıma söylediğimde bunların dolandıcı olabileceğini söyledi. Sizce güvenilir midir?

Mağazada çalışmaya devam edin bence sonuçta kendisinin yeri kurumsal firma değil

Hiçbir işverenin menfaati veya başka bir amacı olmadan, başka bir yerde çalışan birine, sırf samimi geldi diye iş teklifi yapacagını düşünmüyorum.

Çalıştığınız yerden her hali ile, maaş, çalışanlar ve patronlar vs. memnunsanız, işinizi bırakıp başka bir işe gitmenin bir mantığı yok.

Konu sahibi bayan mı bilmiyorum ama mevzuya göre tahmin ediyorum ki bayan. Yoksa emlakçı gelip işi gücü olan bir elemana gel emlak işimde part time çalış demez. Büyük ihtimal size ağzının suyu akmış, hiç bulaşmayın.

Eğer erkeksen, dolandırılma ihtimallerine karşı uyanık ol, senden 50 tl istese dahi koşarak uzaklaş.

Konu sahibi bayan mı bilmiyorum ama mevzuya göre tahmin ediyorum ki bayan. Yoksa emlakçı gelip işi gücü olan bir elemana gel emlak işimde part time çalış demez. Büyük ihtimal size ağzının suyu akmış, hiç bulaşmayın.

Eğer erkeksen, dolandırılma ihtimallerine karşı uyanık ol, senden 50 tl istese dahi koşarak uzaklaş.
Erkek de olsa ırzına göz dikmiş olabilir 😅

Geri
Yukarı