Empress judgment crack beta testine başladı

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Empress judgment crack beta testine başladı.

beta 1​

• beta 1 benim için iyi gidiyor. 30 dakika boyunca kilitlenme veya herhangi bir sorun olmadan oynadı. Özelliklerim: i5 10400F, GTX 1660 6 GB, 16 GB RAM, HDD, Windows 11 22h2. (FSR'siz oyun ayarları Ultra)
  • bazı testçilerde çökme oluyor ama sorun değil, empress bunun üzerinde çalışacak ve beta 2'yi yayınlayacak
  • empress beta 1 test oynanışı (GTX 1660, i5 10400F üzerinde Ultra 1080p)
  • şimdilik empress qtox durumu: "beta testi daha sonra devam edecek"
Diye not düşmüş empress.

Ekran Alıntısı.JPG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunun Empress'ten istenilmesi, Empress'in bu oyunu kırmaya çalışması bile şaşırtıcı bir haber. Özellikle Türkiye olmak üzere pek değeri bilinmeyen oyunlar bunlar, teknolojik açıdan sektörü hep geriden seyreden oyunlar oldukları için ve insanlar da teknik detaylar dışındaki detayları artık pek iplemediği için çok az rağbet gören oyunlar bunlar.

Bu nedenle şaşırdım doğrusu, kırılacak Denuvo'lu oyun kalmadı sanırım ondan buna sardı Empress. Neyse, güzel haber. Güzel bir hikaye görmek isteyenlerin oynamasını tavsiye ederim, sunum kalitesi açısından pek iyi bir oyun olmamasına rağmen barındırdığı hikaye kurgusu ve senaryo çoğu oyuna taş çıkartır, çoğu oyunda bu kadar iyi kurgulanmış senaryolar göremiyoruz.

Bu oyunun Empress'ten istenilmesi, Empress'in bu oyunu kırmaya çalışması bile şaşırtıcı bir haber. Özellikle Türkiye olmak üzere pek değeri bilinmeyen oyunlar bunlar, teknolojik açıdan sektörü hep geriden seyreden oyunlar oldukları için ve insanlar da teknik detaylar dışındaki detayları artık pek iplemediği için çok az rağbet gören oyunlar bunlar.

Bu nedenle şaşırdım doğrusu, kırılacak Denuvo'lu oyun kalmadı sanırım ondan buna sardı Empress. Neyse, güzel haber. Güzel bir hikaye görmek isteyenlerin oynamasını tavsiye ederim, sunum kalitesi açısından pek iyi bir oyun olmamasına rağmen barındırdığı hikaye kurgusu ve senaryo çoğu oyuna taş çıkartır, çoğu oyunda bu kadar iyi kurgulanmış senaryolar göremiyoruz.
Kırmasının tek sebebi para, birisi yollamıştır 500 dolar şu oyunu kırar mısın diye o yüzden kırıyordur keyfine hiçbir zaman oyun kırmadı bu ablamız. Bir ara kırılı oyunu update geldi diye tekrar kırmıştı ( bağış geldiği için )

Kırmasının tek sebebi para, birisi yollamıştır 500 dolar şu oyunu kırar mısın diye o yüzden kırıyordur keyfine hiçbir zaman oyun kırmadı bu ablamız. Bir ara kırılı oyunu update geldi diye tekrar kırmıştı ( bağış geldiği için )
Biliyorum o yüzden cümlemin başına "Empress'ten istenilmesi" diyerek başladım. Birinin bu oyunun kırılması için 500 dolar göndermiş olması bile şaşırtıcı geldi ne yalan söyleyeyim :D

Biliyorum o yüzden cümlemin başına "Empress'ten istenilmesi" diyerek başladım. Birinin bu oyunun kırılması için 500 dolar göndermiş olması bile şaşırtıcı geldi ne yalan söyleyeyim :D
Lafın gelişi söyledim 500ü :D ama son dediğim kırma olayında yüklü bir miktar ödenmişti ondan eminim :D

bi rivayete göre yakuza oyunları için empresse ödeyen adam nude isteyince empressten blok yemiş geriye kalan oyunlarda kalmıştı ya bi yolunu buldu yada başkası ödedi neyse sonunda oynayabilcez

Geri
Yukarı