FitGirl ve Empress neden küstü?

Şu Repack olayını oldum olası sevemedim rezalet bir şey, direkt RAR haline kurulmlu ve ya kurumsuz paylaşsana dosyaları sırf GB az olsun diye bin kat sıkıştırmaya ne gerek var zaten onu kurana kadar bilgisayarın canı çıkıyor, onu kurmaya harcayacağım süreyi direkt olarak Torrent'ten indirmeye harcarım daha iyi. Rar kurulana kadar zaten oyunu 20 defa torrentten indirirsin. Çöp bir olay.

Bulursan bana da linkini atar mısın 100 GB gerçekten çok.
Wayback machine ile arıyorum, bazı siteler kapanmış. Torrent bulurum inşallah.
Kafam güzel sabah sabah, GTA V 2015'te çıktı PC'ye :D.
Şu Repack olayını oldum olası sevemedim rezalet bir şey, direkt RAR haline kurulmlu ve ya kurumsuz paylaşsana dosyaları sırf GB az olsun diye bin kat sıkıştırmaya ne gerek var zaten onu kurana kadar bilgisayarın canı çıkıyor, onu kurmaya harcayacağım süreyi direkt olarak Torrent'ten indirmeye harcarım daha iyi. Rar kurulana kadar zaten oyunu 20 defa torrentten indirirsin. Çöp bir olay.
Biraz bilgisayarın iyi olması gerekir hızlı kurulum için tabi.

Bir defa repack indirdim ondan kurulumu 10 saat sürdü. Başka alternatiflere bakın. Dixen18, RG Mechanics, Elamigos Igruha, Dodi ve benzeri.
Ahahahahah. 5400RPM HDD ile 150GB sıkıştırılmış veriyi indirmeye çalışırsan olacağı bu. Bir de düşük RAM ve işlemci oldu mu suç tamamıyla sende. Adamlar gayet güzel pack yapıyor. Yıllardır kullanıyorum birinde bile bir problem yaşamadım.

Fitgirl'de çok gereksiz fazla uzun sürüyor indirmek, 1000MBPS ilnternette üzülüyorum boş yere o kadar beklemeye. Repack yapmayan bir site var mı :dikkatli: .
Hocam Repack’in olayı zaten yavaş interneti olanlar için indirme kısmını kısaltmak. Mesela benim bir arkadaşım var Trabzonlu, onların köyde internet yavaş, o yüzden Repack kullanıyor.

Repack yapmayan siteler için Reddit’teki Crack subredditlerine bakın. CrackWatch, PiratedGames, CrackSupport gibi subredditlerin Megathread‘lerine bakın, orada hem Repack için hem de Direkt İndirme için güvenilir siteler ve güvensiz siteler yazıyor.

Buyrun PiratedGames’in megathread’i:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam Repack’in olayı zaten yavaş interneti olanlar için indirme kısmını kısaltmak. Mesela benim bir arkadaşım var Trabzonlu, onların köyde internet yavaş, o yüzden Repack kullanıyor.

Repack yapmayan siteler için Reddit’teki Crack subredditlerine bakın. CrackWatch, CrackSupport, PiratedGames gibi subredditlerin Megathread‘lerine bakın, orada güvenilir siteler ve güvensiz siteler yazıyor.
Bence oyun arşivlemek için de iyi bir şey. Yaklaşık 1.7 TB'lik oyun arşivi yaptım. Yüzde 40'ı kadarını oynadım.

Empress FitGirl'in kendi cracklediği oyunları paylaşırken kendi ismini vermediğinden dolayı atar gider yapmıştı bunun sonucunda FitGirl'de bundan sonra empress crackli oyunları yayınlamayacağını açıkladı.

FitGirl sektörde bulunan en kompakt Repack'leri yapan kişi şu anda dolayısıyla internet hızı sınırlı olan kişiler için bir numaralı seçenek. Tabii internetiniz 100 Mbps üstüyse bence Repack'e bile gerek yok.

Bir defa repack indirdim ondan kurulumu 10 saat sürdü. Başka alternatiflere bakın. Dixen18, RG Mechanics, Elamigos Igruha, Dodi ve benzeri.
İşlemci ve RAM'e bağlı. Bende 120 GB'lık oyunun kurulması 1 saat falan sürmüştü. Bu arada DODI-Repack, eğer değiştirmediyse FitGirl ile aynı algoritmayı kullanıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı