Emre Mor Fenerbahçe'de

Arkadaş ne bitmedik futbol çekişmeniz var imiş, bugün hiçbir Türk takımı PSG gibi oynayamıyor; o kadar kaliteli topçuları oynatamıyor misal. Birbirinizi çekiştirmenin mantığı nedir? Burada kurduğun sanal üstünlük seni bir üst seviyeye çıkarıyor sanki.

Arkadaş ne bitmedik futbol çekişmeniz var imiş, bugün hiçbir Türk takımı PSG gibi oynayamıyor; o kadar kaliteli topçuları oynatamıyor misal. Birbirinizi çekiştirmenin mantığı nedir? Burada kurduğun sanal üstünlük seni bir üst seviyeye çıkarıyor sanki.

Ben şu anda doğruları söylüyorum. Türkiye'de Fenerbahçe gibi futbol oynayan bir takım yok şu an. Kendilerini avutmasınlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu anda doğruları söylüyorum. Türkiye'de Fenerbahçe gibi futbol oynayan bir takım yok şu an. Kendilerini avutmasınlar.
Benim söylemek istediğim ne bir Türk takımı yahut Türk Milli Takımı dünya devleri seviyesinde değil. Fener de fener. Tamam arkadaş Fener iyi de genel Türk futbolu hâlen kötü, ne bencilliktir bu yahu.

Şerefli? Güldürmeyin lütfen. Zamanında siz olamamışsınız ve bu dönem de uzun süre şampiyon olamama bize denk geldi. Ayrıca Fenerbahçe'nin başına gelenler ortada olmasına rağmen böyle alaycı şekilde konuşmanızda trajikomik :D

Fenerbahçe değil hakem, hakem 10 yıldır şampiyon olamıyor ve kim şerefli kim adil son 5-6 yıl içerisinde yaşananları, tweetleri vs. görüyorsunuz. Bırakın Allah aşkına ne gelmiş Fenerbahçe'nin başına? 20/21 sezonunda Beşiktaş'ın rezil kadroyla şampiyon olduğu sezonda bilmiyorum takip ediyor muydunuz ama Beşiktaş'ın üstünde kurulan baskı hiçbir takımda yoktu, çok iyi hatırlıyorum 3-1 biten Beşiktaş maçında Cüneyt Çakır'ın rezil rüsva hakemliğini görüyorsunuz, en azından özeti izleyin bu sadece küçük bir örnek.

Ayrıca Galatasaray'lılar öyle bir kitle ki Beşiktaş şampiyon olduğunda averaj farkıyla şampiyon oldu dediler ve geçiştirdiler, kendileri o son maçta 1 gol fazladan atsalardı ya da Beşiktaş 1 gol fazladan atamasaydı onlarda averaj farkıyla şampiyon olacaktı. :(

Ben şu an da doğruları söylüyorum. Türkiye'de Fenerbahçe gibi futbol oynayan bir takım yok şu an. Kendilerini avutmasınlar.

🤣🤣 Peki tamam endişelenme, hakem iyi bir takım. Maalesef sen kendini avutuyorsun.

Benim söylemek istediğim ne bir Türk takımı yahut Türk Milli Takımı dünya devleri seviyesinde değil. Fener de fener. Tamam arkadaş Fener iyi de genel Türk futbolu hâlen kötü, ne bencilliktir bu yahu.
Türkiye Ligi neden kötü durumda ortada bence. Bunu bizimle bağdaştırman saçma.

Fenerbahçe değil hakem, hakem 10 yıldır şampiyon olamıyor ve kim şerefli kim adil son 5-6 yıl içerisinde yaşananları, tweetleri vs. görüyorsunuz. Bırakın Allah aşkına ne gelmiş Fenerbahçe'nin başına? 20/21 sezonunda Beşiktaş'ın rezil kadroyla şampiyon olduğu sezonda bilmiyorum takip ediyor muydunuz ama Beşiktaş'ın üstünde kurulan baskı hiçbir takımda yoktu, çok iyi hatırlıyorum 3-1 biten Beşiktaş maçında Cüneyt Çakır'ın rezil rüsva hakemliğini görüyorsunuz, en azından özeti izleyin bu sadece küçük bir örnek.

Ayrıca Galatasaray'lılar öyle bir kitle ki Beşiktaş şampiyon olduğunda averaj farkıyla şampiyon oldu dediler ve geçiştirdiler, kendileri o son maçta 1 gol fazladan atsalardı onlarda averaj farkıyla şampiyon olacaktı. :(

🤣🤣 Peki tamam endişelenme, hakem iyi bir takım. Maalesef sen kendini avutuyorsun.
Bu sene hakem ile ilgili bir şey atar mısın ? Yada gerek yok GS TV yayınlar :)

Ayrıca Galatasaray'lılar öyle bir kitle ki Beşiktaş şampiyon olduğunda averaj farkıyla şampiyon oldu dediler ve geçiştirdiler, kendileri o son maçta 1 gol fazladan atsalardı onlarda averaj farkıyla şampiyon olacaktı. :(
Twitter'a girmedin galiba :)

Fenerbahçe değil hakem, hakem 10 yıldır şampiyon olamıyor ve kim şerefli kim adil son 5-6 yıl içerisinde yaşananları, tweetleri vs. görüyorsunuz. Bırakın Allah aşkına ne gelmiş Fenerbahçe'nin başına? 20/21 sezonunda Beşiktaş'ın rezil kadroyla şampiyon olduğu sezonda bilmiyorum takip ediyor muydunuz ama Beşiktaş'ın üstünde kurulan baskı hiçbir takımda yoktu, çok iyi hatırlıyorum 3-1 biten Beşiktaş maçında cüneyt çakır'ın rezil rüsva hakemliğini görüyorsunuz, en azından özeti izleyin bu sadece küçük bir örnek.

Fenerbahçe'nin başına neler geldiii :) Bilmiyorsun galiba :) 3 Temmuz. Bunlar başka takımın başına gelse bir alt ligde sürünüyordu. Gerçi siz bunları görmezsiniz şimdi.

Bu sene hakem ile ilgili bir şey atar mısın ? Yada gerek yok GS TV yayınlar :)

Fenerbahçe'nin başına neler geldiii :) Bilmiyorsun galiba :) 3 Temmuz. Bunlar başka takımın başına gelse bir alt ligde sürünüyordu. Gerçi siz bunları görmezsiniz şimdi.
İki bahsettiğim olayları bilmiyorsan veya geçiştiriyorsan niyetin bellidir yani. Veya yaşın yetmiyordur o zamanlar için.

Bu sene hakem ile ilgili bir şey atar mısın? Ya da gerek yok GS TV yayınlar :)

İki bahsettiğim olayları bilmiyorsan veya geçiştiriyorsan niyetin bellidir yani. Veya yaşın yetmiyordur o zamanlar için.

Evet evet yaşım yetmiyor zaten :D, " Türkiye'de Fenerbahçe gibi futbol oynayan bir takım yok şu an" diyerek hakemli pardon Fenerbahçe'li olduğunuzu belli ediyorsunuz, ayrıca ben son 5-6 yıl için konuşmuştum, dediklerim gayet açık.

Evet evet yaşım yetmiyor zaten :D, " Türkiye'de Fenerbahçe gibi futbol oynayan bir takım yok şu an" diyerek hakemli pardon Fenerbahçe'li olduğunuzu belli ediyorsunuz, ayrıca ben son 5-6 yıl için konuşmuştum, dediklerim gayet açık.
Evet yaşın yetmiyormuş cidden profilinden yaşının 14 olduğunu gördüm 😐 Bilsem tartışmaya girmezdim. Kusura bakma ama çocuk gibi konuşuyorsun yazdıklarından anlaşılıyor yani. "hakemli pardon Fenerbahçe'li olduğunuzu belli ediyorsunuz" yazından bile belli yani :) Kusura bakma ama, Biz 3 Temmuz da Fenerbahçe için sokaklara çıkarken sen konuşmayı öğrenmiş anaokuluna gidecek yaşa gelmiştin. Bana burada futbol konuşma lütfen. Her şeyi işinize göre konuşuyorsunuz. Adalet istiyoruz dediniz diagne 2 kişiyi yıkarak gol attı faul yok dediniz. Aynı hakem geçen gün maçınızı yönettiğinde tüm yetkililer konuştunuz. 20-21 senesinde VAR tarafından karşı oyuncunun "götü" büyütüldü ve hiç bir şey demediniz üstüne güldünüz. Eski oyuncunuz ceza sahası içinde gitti topu eline aldı ve kırmızı yedi. :) 20-21 senesinde neler olduğunu da buradan görebilirsin. Arkadaşım izlediğimiz futbol vakti bile denk değil. Boşuna elini yorma bana karşı. Karşına 100 tane örnek çıkarırım.

Dosya Ekleri

• Es63mFoXIAUoPhK.jpg
    Es63mFoXIAUoPhK.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 25
Evet yaşın yetmiyormuş cidden profilinden yaşının 14 olduğunu gördüm 😐 Bilsem tartışmaya girmezdim. Kusura bakma ama çocuk gibi konuşuyorsun yazdıklarından anlaşılıyor yani. "hakemli pardon Fenerbahçe'li olduğunuzu belli ediyorsunuz" yazından bile belli yani :) Kusura bakma ama, Biz 3 Temmuz da Fenerbahçe için sokaklara çıkarken sen konuşmayı öğrenmiş anaokuluna gidecek yaşa gelmiştin. Bana burada futbol konuşma lütfen. Her şeyi işinize göre konuşuyorsunuz. Adalet istiyoruz dediniz diagne 2 kişiyi yıkarak gol attı faul yok dediniz. Aynı hakem geçen gün maçınızı yönettiğinde tüm yetkililer konuştunuz. 20-21 senesinde VAR tarafından karşı oyuncunun "götü" büyütüldü ve hiçbir şey demediniz üstüne güldünüz. Eski oyuncunuz ceza sahası içinde gitti topu eline aldı ve kırmızı yedi. :) 20-21 senesinde neler olduğunu da buradan görebilirsin. Arkadaşım izlediğimiz futbol vakti bile denk değil. Boşuna elini yorma bana karşı. Karşına 100 tane örnek çıkarırım.

Tamam Türkiye'de hiçbir şekilde adil futbol oynanmiyor ama inan bana 20-21 sezonunda en çok Beşiktaş'a şike yapıldı, ben o zamandan beri adamakıllı takip etmiyorum futbolu zaten. En basit örneği ise 20-21 sezonunda 3-1 biten Beşiktaş Galatasaray maçıdır, o zamanki Besiktas maçlarının özetini izlersen anlarsin zaten olur olmaz penaltilardan :D :D Fenerbahçe asla etik bir futbol oynamadı oynamazda istedigini yazabilirsin.

Ben kimin nerede kime saldirdigina bakmiyorum ya da kimin taraftari kiminle kavga etmis bunu umursamiyorum.

Gözlere şenlik demeyelimde şerefli ve adil bir oyunumuz var. Şampiyon oluyorsunuzdan gerisi yok efenim, şampiyon oluyoruz sonuçta, siz 10 yıldır olamıyorsunuz.
Bu ve diger dediklerimi goz ardi edemezsiniz.

Tamam Türkiye'de hiçbir şekilde adil futbol oynanmiyor ama inan bana 20-21 sezonunda en çok Beşiktaş'a şike yapıldı, ben o zamandan beri adamakıllı takip etmiyorum futbolu zaten. En basit örneği ise 20-21 sezonunda 3-1 biten Beşiktaş Galatasaray maçıdır, o zamanki Besiktas maçlarının özetini izlersen anlarsin zaten olur olmaz penaltilardan :D :D Fenerbahçe asla etik bir futbol oynamadı oynamazda istedigini yazabilirsin.

Ben kimin nerede kime saldirdigina bakmiyorum ya da kimin taraftari kiminle kavga etmis bunu umursamiyorum.
Seninle futbol tartışmamam gerekiyordu. Sizlere göre zaten Fenerbahçe öcü.

Bu ve diger dediklerimi goz ardi edemezsiniz.
Ben sana hayır biz şampiyon olduk sen göremiyorsun mu dedim ? Tamam arkadaşım en çok sen biliyorsun. Lütfen artık yazma yeter. Yazdıklarıma cevap bile vermiyorsun.

Geri
Yukarı