Emsal puanı düşer mi?

pin223

Centipat
Daha fazla  
İyi Sosyaller arkadaşlar. Benim 2021 LGS puanım 381.9, geçmek istediğim lise 385.9 gibi bir puana sahip. Boş kontenjanları da bayağı fazla. Geçmek isteyip müdürle konuşsak inisiyatif tanıyabilirler mi?

Tanınan varsa yazabilir mi?

Teşekkürler iyi Sosyaller.

Nakil başvurusu yapanlar arasından en yüksekten kontenjana göre alım yapılır diye biliyorum. Sizin dışınızda da başvuranlar olursa kontenjana göre alım yapılır. Resmi başvuru kanalları her ay yapılıyor mu bilmiyorum. Okul idaresi ile görüşmeniz en doğru bilgiyi verecektir. Dediğiniz gibi ise büyük ihtimal geçersiniz.

İyi sosyaller arkadaşlar. Benim 2021 LGS puanım 381.9, geçmek istediğim lise 385.9 gibi bir puana sahip. Boş kontenjanları da bayağı fazla. Geçmek isteyip müdürle konuşsak inisiyatif tanıyabilirler mi?

Tanınan varsa yazabilir mi?

Teşekkürler iyi sosyaller.

Resmi kurum sanmıyorum tabii ki ufak bir bağışa kim hayır diyebilir ki :D

Nakil başvurusu yapanlar arasından en yüksekten kontenjana göre alım yapılır diye biliyorum. Sizin dışınızda da başvuranlar olursa kontenjana göre alım yapılır. Resmi başvuru kanalları her ay yapılıyor mu bilmiyorum. Okul idaresi ile görüşmeniz en doğru bilgiyi verecektir. Dediğiniz gibi ise büyük ihtimal geçersiniz.
emsal puanı 385 yazıyor evet ama 17 boş kontenjan var

Resmi kurum sanmıyorum tabii ki ufak bir bağışa kim hayır diyebilir ki :D
Dostum yeni gördüm kahkaha attım ADFJGHNHJKDGNJHHJG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı