Emülatör devri bitiyor mu?

Emulator devri kapanmaz bence. Çünkü Google Play Games'de bir emülator. Ayrıca istediği minimum sistem gereksinimleri diğer popüler emülatorlere göre fazla (Gameloop'tan örnek verdim. 1 GB boş alan, 3 GB RAM istiyor mesela.) Ayrıca diğer emülatorlere APK kurabiliyoruz. Ama ben Google Play Games'de böyle birşey göremedim.

Son düzenleme:
Her ne kadar olsa da sisemin Play Store-da olan yüm oyunları desteklemesi çok zor. + Mobile o kadar büyük oyunlar çıkmaya başladı ve bunlar ilk olarak ön kayıtla APK olarak atılıyor. BlueStacks olmadan da bu APK-yı PC-de açmanın bir yolu yok. Ve sistem gereksinimleri de çok fazla.

Performans olarak GT730'a eşdeğermiş, zaten görselde minimum gereksinimler yazıyor.

Her ne kadar olsa da sisemin Play Store-da olan yüm oyunları desteklemesi çok zor. + Mobile o kadar büyük oyunlar çıkmaya başladı ve bunlar ilk olarak ön kayıtla APK olarak atılıyor. BlueStacks olmadan da bu APK-yı PC-de açmanın bir yolu yok. Ve sistem gereksinimleri de çok fazla.

Wsa ile artık APK'ları da Windows üzerinden çlaıştırabiliyorsunuz. Ayrıca waydroid ve QEMU gibi hem CPU hem GPU gücünden tam anlamıyla faydalanabildiği için genelde daha iyi performans sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı