Emulator sanıp PC'ye yüklenilen PrimeOS nasıl silinir?

Plasma0

Picopat
Daha fazla  
Emulator sanıp PC'ye PrimeOS yükledim yüklerken Rufus kullanmadığımdan çalıştıramıyorum da PC'yi açınca 3 seçenek çıkıyor PrimeOS, PrimeOS(Debug mode),Windows nasıl silebilirim Prime OS'u?

Emulator sanıp PC'ye PrimeOS yükledim yüklerken Rufus kullanmadığımdan çalıştıramıyorum da PC'yi açınca 3 seçenek çıkıyor PrimeOS, PrimeOS(Debug mode),Windows nasıl silebilirim Prime OS'u?

Nasıl başardınız hocam böyle bir şeyi? BIOS üzerinden Windows Boot Manager'ı 1. Sıraya alınca Windows açılıyor mu?

Nasıl başardınız hocam böyle bir şeyi? BIOS üzerinden Windows Boot Manager'ı 1. Sıraya alınca Windows açılıyor mu?
Windows açılılıyorda hocam siz linuxa bakmıyomuydunuz.

Windows açılılıyorda hocam siz linuxa bakmıyomuydunuz.
Sadece pcyi açarken 3 tane seçenek çıkıyor aralarında windowsta var.

Windows açılılıyorda hocam siz Linux'a bakmıyor muydunuz.

Ağırlıklı olarak Linux konularına bakıyorum ama diğer işletim sistemleriyle ilgili konulara da göz atıyorum. Bir de PrimeOS gibi androidx86 dağıtımlar gnu/linux dağıtımlarıyla benzer veya ortak araçlar kullanabiliyor. Örneğin GRUB.

Windows açılılıyorda hocam siz Linux'a bakmıyor muydunuz.

Sadece PC'yi açarken 3 tane seçenek çıkıyor aralarında Windows'ta var.

Tam olarak ne yaptınız?

Ağırlıklı olarak Linux konularına bakıyorum ama diğer işletim sistemleriyle ilgili konulara da göz atıyorum. Bir de PrimeOS gibi androidx86 dağıtımlar gnu/linux dağıtımlarıyla benzer veya ortak araçlar kullanabiliyor. Örneğin GRUB.

Tam olarak ne yaptınız?
Primeos yükledim açtım indi hiç bir yerde rufus kullanmadım pcyi açınca primeos seçeneğini seçincede açılmıyor

GRUB'tan Windows'a geçiyor mu?
Anlamadım?Biostanmı diyorsunuz.

Başka bişey atmam gerekiyormu?

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-06_131131494.png
    resim_2024-04-06_131131494.png
    73,2 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı