En Abartılmış Parça/Albümler neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sayılırmı bilmiyorum ama bayağı popüler oldu :D.

Gerçekten çok gereksiz bir video olduğunu düşünüyorum Arda'cığım. Bu kişi gereksiz pohpohlandı.

Sosyal medyanın sürü psikolojisiyle Türkçe rap kültürünün ilklerinden olarak görülen, bence o kadar da "efsane" olmayan bu şarkı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir konuda katılıyorum daha sagopayı tanımayan nasıl küstüklerini bile bilmeyen hatta bunları ölmüş sanan “kanser” bir kitle var. Fakat bir konuda katılmıyorum tamam bunun gibi hatta bundan daha iyi parçaları vara sago&cezanın fakat bu şarkı bana göre çok kaliteli.

Grup ne kadar bilindik olmasa da bu şarkısı çok uçuruldu bence:
Slipknot bilindik değil mi ? Modern dönemim en ünlü(iyi değil) metal grubu bence Slipknot.
Enter sandman güzel bir parça fakat öyle çok aşırı güzel de değil gibi geliyor bana.
Bencede ama MoP'tan iyidir yinede.
@Red Alert 2ci Adam

Kill 'Em All'un tınılarını da ben çok basit bulurum mesela. İlk albümleri olmasının da etkisi var tabi ama Thrash'tir. Orası doğru.
Ben çok severim. Bence içinde en çok ruh bulunan albümdür.

Bu olabilir bence iyi değil.
Bunu müzisyenden mi sayıyoruz ki.

Geri
Yukarı