En ağır sigara hangisi?

Hem kendinize eziyet edip hem cebinize eziyet etmek nasıl bir kafa türü? İçerken pişmanlık duymazsınız da içmeyi bıraktıktan sonra kendinize verdiğiniz zarar yüzünden kendinizi nasıl affedeceksiniz? Yapmayın. Nefsiniz sizi kontrol etmesin.
Göreceli bir kavram aslında , sigara içip 100 sene yaşayan da var 50sinde ölende var vadesi dolan gidiyor.

Sigarayı bırakmayı düşünenler var ise onlara tavsiyem nikotinli sakız alsınlar sigara içme isteği gelince sakızı çiğneyince içme isteği gidiyor ama sonradan boğazı yakıyor acı tat geliyor o geldikten sonra sigaraya devam etme kararı aldım ben iradeli biriyseniz bırakırsınız o sakız sayesinde.

Sevgilimden ayrıldığım gece 1 saatte 90-100 adet tütün ve 50 CL viskiyi bitirmiştim tek başıma o zaman anladım ağır sigara diye bir şey olmadığını.
90-100 tütün nası bitiyor hocam :D Tütünler öyle bişey ki 1 tane yakıyosun yarım saat duruyor içine ne koydukları bellide değil.

Son düzenleme:
Göreceli bir kavram aslında, sigara içip 100 sene yaşayan da var 50'sinde ölende var vadesi dolan gidiyor.

Sigarayı bırakmayı düşünenler var ise onlara tavsiyem nikotinli sakız alsınlar sigara içme isteği gelince sakızı çiğneyince içme isteği gidiyor ama sonradan boğazı yakıyor acı tat geliyor o geldikten sonra sigaraya devam etme kararı aldım ben iradeli biriyseniz bırakırsınız o sakız sayesinde.

90-100 tütün nasıl bitiyor hocam :D tütünler öyle bir şey ki 1 tane yakıyosun yarım saat duruyor içine ne koydukları bellide değil.

Plastik poşetle satılandan 5 paketin hepsi bitti her birinde 20 tane var hadi 10 tanesini yarıda attım desem bitmiştir dediğim gibi benim ciğerler bitik zaten.

Plastik poşetle satılandan 5 paketin hepsi bitti her birinde 20 tane var hadi 10 tanesini yarıda attım desem bitmiştir dediğim gibi benim ciğerler bitik zaten.
Ben parliament içiyorum 3 sene bende tık yoktu 2 ay boyunca çok fena öksürdüm 2 hafta ara verdim düzeldi sonra geri başladım benim ki de bitik yapıcak bişey yok ama rahatlıyorum içince.
Tütün içmeyi denedim ucuz olduğu için de içilicek gibi değil siz iyi dayanıyosunuz.

Ben parliament içiyorum 3 sene bende tık yoktu 2 ay boyunca çok fena öksürdüm 2 hafta ara verdim düzeldi sonra geri başladım benimki de bitik yapacak bir şey yok ama rahatlıyorum içince.
Tütün içmeyi denedim ucuz olduğu için de içilecek gibi değil siz iyi dayanıyosunuz.

Şu an camel soft ile devam ediyorum. O zamanlar para yoktu kız ayrılınca her şey üst üste geldi günde 2-3 paket tütün içiyordum. 2 ay devam ettim sonra yürürken bile tıkanıyordum spor falan derken düzeldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı