En avantajlı kredi kartı hangisidir?

Kredi karti cikaracagimda hangi bankadan ve hangi kredi kartini çıkarmalıyız? En avantajlı olan hangisidir?
Merhaba. En iyisi diye bir şey yok. Size tahmini ne kadar limit çıkacağı, almayı düşündüğünüz kart seviyesine ve isteklerinize bağlı olarak başka kartlar önerebiliriz.

Mesela güzel kampanyaları olsun diyorsanız Garanti Bonus en mantıklısı genelde hem kampanya hem de üye işyeri olarak tatmin edecektir normal bir kullanıcıyı. Ücretsiz kredi kartı istiyorsanız Finansbank'ın Trendyol kartı olabilir ama mümkünse Vakıfbank Platinum One/Plus almak daha cazip bence. Yüksek lokanta/otel harcamaları yapıyorsanız MaxiMils Black tercihe edilebilir. Veya ben devlet bankasıyla çalışmak istiyorum derseniz Ziraat'ten kart alabilirsiniz ki kazanılan puanların kalıcı olması gibi bir cazibesi de var.

Kredi karti cikaracagimda hangi bankadan ve hangi kredi kartini çıkarmalıyız? En avantajlı olan hangisidir?
Ne kadar ve nereden alışveriş yapacağına bağlı. İş Bankası genç kullanıyorum. Kampanyaların üst limiti çok düşük, 500 liralık alışverişle bile üst limiti doldurabiliyorum. Mesela market harcamalarına %50 iade gibi bir kampanyası var. İdae almak için yapman gereken minimum alışveriş 250TL olması gerek. Ve toplam iade 150 TL. Yani 150 TL harcama yaparsan iade yok. 350 yaparsan 150 lira iade. Aşırı dengesiz bir sistem var İş Bankasında.

Geri
Yukarı