En avantajlı kredi kartı hangisi?

Koray Şahan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce en iyi kredi kartı hangisi böyle internet alışverişlerinde veya mağazalarda taksit imkanı sağlayan iyi puan veren kampanyaları olan kredi kartı lazım böyle bir kart var mıdır yoksa hemen hemen hepsi böyle midir yaşım 19 gençler için de uygun kartlar oluyormuş aidatlı aidatsız fark etmez güzel kullanışlı geniş imkanları olan kart lazım ilk defa kredi kartı kullanacağım ve pek bilgim yok. Aydınlatırsanız sevinirim.

Çalışmıyorsanız veya öğrenci değilseniz kredi kartı vermezler. Çalışıyorsanız World, Bonus veya Maximum Genç tercih edebilirsiniz. Tek bir kart tüm avantajları sunmaz birkaç tane kart alarak uygun kartı uygun yerde kullanarak maksimum verim elde edebilirsiniz. Öğrenciyseniz Maximum Genç tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir ürüne gir taksit seçeneklerine bak kartlara göre fiyat değişiyor genele bakarak kendine göre bişey bulabilirsin.

Akbank en iyilerinden.

Çalışmıyorsanız veya öğrenci değilseniz kredi kartı vermezler. Çalışıyorsanız world, bonus veya Maximum Genç tercih edebilirsiniz. Tek bir kart tüm avantajları sunmaz birkaç tane kart alarak uygun kartı uygun yerde kullanarak maksimum verim elde edebilirsiniz. Öğrenciyseniz Maximum Genç tercih edebilirsiniz.

Hocam öğrenciyim KYK parası da alıyorum ailemin yanında kalıyorum world de hemen hemen bütün ürünlerde taksit imkanı var acaba verirler mi bana ve Maximum Genç nasıl acaba kredi puanı falan oluyor mu acaba ileride ihtiyaç kredisi falan çekmek istersek böyle bir imkan sağlar mı?

@Koray Şahan O zaman size toplam 2000 TL kart limiti açılır. Yani taksit veya kampanya avantajlarını tam verimli kullanmanız pek mümkün olmayacak. Maximum Genç almanız mantıklı olur birkaç ay kullandıktan sonra kredi notunuz oluşur. Kullanımınız ve ödemeleriniz düzenli ise krediler içinde iyi bir referans olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı