En az ödevi hangi lise verir?

Arkadaşlar üniversiteye gitmeyi çok düşünmüyorum.
Lisede oyun yapacağım, başarılı olacağımı da düşünüyorum.

Temelim sağlam 7. sınıfta denemelerde 400 civarlarında alıyordum. Hiç motivasyonum yok. O yüzden pek çalışmayacağım LGS'ye.
İlçede OBP ile alan Anadolu, 380 ile alan Sosyal, 410 ile alan Fen lisesi var. Bir de Kız Meslek lisesi var o da düşük puan ile alıyordu sanırsam. Eğer oyunum falan başarısız olursa, market zincirlerinin birinde kasiyer olurum diye düşünüyorum.
Zamanımın çoğu okul dışı faaliyetler ile harcayacağım için, az ödev veren liseye gitmek istiyorum. Fen lisesindeki arkadaşım çok ödev veriyorlar dedi.
Sizin tecrübeleriniz ile yukarıda söylediğim 4 liseden hangisi daha az ödev verir?
Hocam nasıl oyun yapmayı düşünüyorsunuz öncelikle sanırsam meslek liseleri daha az ödev verir ancak Anadolu seçilmeli bence

Arkadaşlar üniversiteye gitmeyi çok düşünmüyorum.
Lisede oyun yapacağım, başarılı olacağımı da düşünüyorum.

Temelim sağlam 7. sınıfta denemelerde 400 civarlarında alıyordum. Hiç motivasyonum yok. O yüzden pek çalışmayacağım LGS'ye.
İlçede OBP ile alan Anadolu, 380 ile alan sosyal, 410 ile alan fen lisesi var. Bir de kız meslek lisesi var o da düşük puan ile alıyordu sanırsam. Eğer oyunum falan başarısız olursa, market zincirlerinin birinde kasiyer olurum diye düşünüyorum.
Zamanımın çoğu okul dışı faaliyetler ile harcayacağım için, az ödev veren liseye gitmek istiyorum. Fen lisesindeki arkadaşım çok ödev veriyorlar dedi.
Sizin tecrübeleriniz ile yukarıda söylediğim 4 liseden hangisi daha az ödev verir?

"Oyun" yapacaksan Anadolu lisesine git. Yazılım okuman gerekiyor sayisal bölüm seçmelisin ancak bu hayalini yan gelip yatarak yapamazsın. "ödev" vermeyebilirler ama senin çalışman lazım.

Umarım hayalinde başarılı olursun fakat sırf bunun için geleceğini çöpe atma.
Ailemden bıktım, niye 500 değil diye soruyorlar?
Ben hedefimi seçtim dersem salarlar belki.

"Oyun" yapacaksan Anadolu lisesine git. Yazılım okuman gerekiyor sayisal bölüm seçmelisin ancak bu hayalini yan gelip yatarak yapamazsın. "ödev" vermeyebilirler ama senin çalışman lazım.
Yazılım ögrenmeyeceğim kodlatacağım.

Anadolu lisesindeyim edebiyatçı içimizden geçiyor.
Meslek liseleri daha az ödev verir ancak bu okuldan okula göre değişir.

Bizde hepsi geçiyor tek edebiyatçı olsa keşke :( Pendik Fatih Anadolu okulum.

Açık liseye geçmek zor değil mi? Şu an 8. sınıfım.

Birkaç kişi ortak yapacağız.
Ailemde biraz para verir.

Yeni bakan zorlaştırdı.

Geri
Yukarı