En az RAM tüketen Windows 10 versiyonu hangisi?

Böyle saçma Custom OS kullanmak yerine Linux deneyebilirsiniz size önerim budur. Genel olarak Xfce kullanacaksan 500-700 arası RAM kullanır.

Bunları büyük bir topluluk kullanıyor sıkıntı çıkacağını sanmam.

Büyük bir topluluk diye verilerin gitmesine göz yumman garip. Bİr süre AtlasOS kullandım ve performans konusunda çok kötüydü. Bu şekilde customos olanlar genelde az işlem yapılsın diye performans arttıran işlemlerde kapatılıyor.

Hem arkadaş Windows 10 demiş Linux önerin dememiş.

Kendi önerimi sundum bende. O şekilde RAM kullanımı Windows 10 üzerinde mümkün değil.

Büyük bir topluluk diye verilerin gitmesine göz yumman garip. Bir süre AtlasOS kullandım ve performans konusunda çok kötüydü. Bu şekilde customos olanlar genelde az işlem yapılsın diye performans arttıran işlemlerde kapatılıyor.

Kendi önerimi sundum bende. O şekilde RAM kullanımı Windows 10 üzerinde mümkün değil.

Bazı programlarla istersen çıkarılmaya çalışılan her data ya bakabilirsin.

Driver kurmazsanız verim alamazsınız.

İlk attığımdan daha hafif bunlar biri sadece İngilizce.

Sadece Minecraft AFK Client çalışacak. Kendi bilgisayarım var bu boşta duran bir PC. AFK hesap için kullanacağım PC'yi. Az RAM tüketen işletim sisteminden birkaç tane sanal makine açacağım.

Böyle saçma Custom OS kullanmak yerine Linux deneyebilirsiniz size önerim budur. Genel olarak Xfce kullanacaksan 500-700 arası RAM kullanır.

Minecraft AFK Client ve proton VPN sorunsuz çalışıyorsa Linux denerim ama ömclik Windows.

Yeni konular

Geri
Yukarı