En az RAM ve işlemci kullanan tarayıcı nedir?

PcAnlamaz

Decapat
Makaleler
1
Sistemim 3 GB RAM, Core 2 Duo E8500 ve R7 240 var. Opera GX denedim fakat sistem öyle bir kasmaya başladı ki. Bu sisteme hangi tarayıcı olur hızlı ve daha düşük gereksinim isteyen?

Sistemim 3 GB RAM, Core 2 Duo E8500 ve R7 240 var. Opera GX denedim fakat sistem öyle bir kasmaya başladı ki. Bu sisteme hangi tarayıcı olur hızlı ve daha düşük gereksinim isteyen?

Microsoft Edge yani internet Explorer öneririm mutlaka güncel sürümünü kullan ve o sistemde Opera ve Chrome kullanma yavaş falan diyorlar ama yeni güncelleme ile öyle bir şey söz konusu değil.

Opera GX geçtim aynı konuyu açarak ve daha mutluyum.

@Baran30 Edge, Chromium tabanlı olduğu için çok kaynak tüketiyor. Chromium tabanlı olduğundan kısmından emin değilim ama çok kaynak tükettiğinden eminim.

Opera GX öneririm Google Chrome'dan başka alışamam diyordum fakat alıştım. RAM ile işlemcinin % olarak ne kadar kullanabileceğini ve yeni gelen Update ile internet hızının % olarak ne kadar kullanabileceğini belirleyebiliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…