En büyük oyun kıran grubun adı nedir?

"CODEX'in kurulum ekranı, o çalan müziğin sesi... Anlayamazsınız!"

CODEX kurulumunda otomatik crack seçeneği sunuyor ve gayet hızlı kuruyor bence. Bu yüzden CODEX'in yeri bende ayrı. Onun dışında en büyükler: CPY, CODEX, SKIDROW, RELOADED ve Razor1911 bence.

TeamExtreme'i de unutmayalım...

Bunu sadece efsaneler tanır. Korsan camiasının en güvenilir ismidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RELODED <3

Zamanında az faydalanmadik :) Artık devir değişti.

Yakın zamanda GTA 5 oynamak için Epic hesabına girdim. 95 GB idi. Elim ayağım titredi. Şua Fitgirl indiriyorum 35 GB (4 Mbps internet AKN ile 1 Mbps 70 TL <3 TTNET)

Fitgirl, R.G. Mechanics bunlar oyunu sıkıştırır.

Mesela CPY oyunu kırar, 90 GB olarak torrente koyar.
Fitgirl bunu alır, özel tekniklerle sıkıştırıp 40 GB (ornek) yapar. Tabii sıkıştırma ve çözme işlemi için saatlerce işlemci ve RAM %100 kullanır. Sistemi 2 saatliğine kullanamazsın (ben Fitgirl GTA 5 yüklerken öyle olmuştu. Net 2 saat.)

Bunu sadece efsaneler tanır. Korsan camiasının en güvenilir ismidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8 çekirdekli bir işlemciye sahip olanlar bu şarkıyı ~5 kere, 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olanlar ise seçtikleri bileşenlere göre ~10 kere dinliyor.

Piyasanın şuan en hızlı çocuğu CODEX'tir. Adamlar oyun çıkar çıkmaz atlıyor üzerine. Piyasanın bayağı eski kralı, bilenler bilir DEVIANCE (Hoodlum)'du. Ondan sonra RELOADED aldı başını yürüdü. SKIDROW ise "Nuke" dolu oyunlarıyla piyasanın sersem çocuğu olarak kaldı. Yine de severim keratayı. Arkasını hep RELOADED toplar garibim. FAIRLIGHT vardır bide. Kırdığı oyun sayısı az olsa da benim için önemli oyunları kırmıştır. Piyasanın gizli kahramanıdır. Razor1911 o 8 bit müziği ve GTA 4'ü kırmasıyla akıllarımıza kazınmıştır ama piyasada çok tutunamamıştır. Kendilerini uzuun yıllardır görmüyoruz. Şu anda CPY ve CODEX arasında bir savaş var bakalım kim kazanacak. Ben CPY tarafını tutuyorum adamlar DENUVO'yu kırdı. Şapka çıkartıp yorumumu bitiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı