En çöp ortam hangi online oyunda var?

Çoluk çocuğun kasıp kavurduğu çöp ortam hangi oyunda?

• Oy verenlerin toplamı
    457
  • Anket kapandı .
LOL haricinde oraya Valorant'ta direkt olarak eklenebilir. Böyle sinir bozucu, kanser bir ortam ben görmedim. Sesli sohbet olduğundan dolayı olabilir. Herkes birbirinin annesine hükmediyor. Koymadık yer bırakmıyor. Valorant LOL'ü geçer bence. Riot Games oyunu olduğu için bizim TR'deki bebeler direkt atladı oraya. Düşman başına...

Gameranger'da benim gibi "ehtiyarlar" olur sadece :D
Aynen onu zarflamak için koydum zaten 😉 40 yaşındaki abilerimizle Age3 atıyoruz arada. Ama inanır mısın şu son 2 haftadır birbirine laf eden çocuklar yavaştan gelmeye başladı. Burayı bile keşfettiler ortam saniyede boka döndü. Çok üzülüyorum oynadığım son online oyun da elden gidiyor diye...

40 yaşındaki abilerimizle Age3 atıyoruz arada. Ama inanır mısın şu son 2 haftadır birbirine laf eden çocuklar yavaştan gelmeye başladı. Burayı bile keşfettiler ortam saniyede boka döndü. Çok üzülüyorum oynadığım son Online oyun da elden gidiyor diye...

Benim bilgisayar bozuk olmasaydı elimde gerçek orijinal CD'den çekilip NO CD crack atılmış Aoe2 vardı :) Tanıdıklar ile oynuyorduk. O CD'yi de arkadaşlar sağ olsun kendi evlerini kurcalarken bulmuşlar :D Hemen çektik. Okulda buluşup sanki gizli bir yapıyor gibi bellek veriyorduk birbirimize şimdi aklıma geldi :D

Not: Korsana hayır edebiyatı yapmayın lütfen. Orijinal Aoe2 satın alma fırsatınız yok, dosyalarını bile zor bulursunuz.

@24099 Yaparlarsa yapsınlar ben de Age3'ü korsan oynuyorum ne olacak? Oyunu yapan şirket battı kapandı sunucuları yok oyunun Steam'den alanlar da Gameranger'den girip bağlanıyor. 2 saniye gecikmeyle oynuyoruz kendi sunucuları olsa düşük ping ile durmam direk satın alırım zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı