En çöp ortam hangi online oyunda var?

Çoluk çocuğun kasıp kavurduğu çöp ortam hangi oyunda?

• Oy verenlerin toplamı
    457
  • Anket kapandı .
@24099 Yaparlarsa yapsınlar ben de Age3'ü korsan oynuyorum ne olacak? Oyunu yapan şirket battı sunucuları yok oyunun Steam'den alanlar da Gameranger'den girip bağlanıyor. 2 saniye gecikmeyle oynuyoruz kendi sunucuları olsa düşük ping ile durmam direk satın alırım zaten.
Her ne kadar eskimiş olsa da ilk Age of Empires'i seviyorum. Çıkış yılı 1997 senesi olmalı muhtemelen.
Çocukluk oyunumdur kendisi. 🙂

Gameranger'den girip bağlanıyor. 2 saniye gecikmeyle oynuyoruz kendi sunucuları olsa düşük ping ile durmam direk satın alırım zaten.
Aslında çok gecikme olmuyordu ya hocam bende. Bağlantı kaynaklı da olabilir. Ben mobil internetini paylaştırıp LTE ile bağlanıyordum geçen sene.

O değil de tam düzenini kurmuşsun oyunun başında gelip köylülere çökmeseler :D Hain arkadaş hunharca gülüyor.

Riot'un tüm oyunları.
Çıkmış olan, çıkacak olan ve çıkmakta olan... Tüm oyunları.

olacak.jpg

Aslında çok gecikme olmuyordu ya hocam bende. Bağlantı kaynaklı da olabilir. Ben mobil internetini paylaştırıp LTE ile bağlanıyordum geçen sene.

O değil de tam düzenini kurmuşsun oyunun başında gelip köylülere çökmeseler :D Hain arkadaş hunharca gülüyor.
Age2'yi hiç oynamadım onda farklı olabilir. Age3'de 4 kişilik 1 saniye, 6 ve 8 kişilik 2 saniye gecikme ile oynanıyor. Köylülere çökme olayı ile Rush'ı ben de sevmiyorum Fransa gittikçe güçleniyor gelişebilirsem Cuirassier'ler ile ezip geçiyorum karşısında süvarilere fazla vuran birlikler bile duramıyor.
Oyunu ilk defa burada senden duydum 🙂

CS:GO ve GTA Online demek istiyorum. Hadi CS:GO bir nebze de GTA Online'da 300 seviye adamın biri gelip musallat oluyor, doğduğum an geliyor öldürüyor. Çok sinir bozucu. :( Sırf onun yüzünden sunucu değiştirip en az 5 dakika beklemek zorunda kalıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı