En çok acı veren durumlar

İnternetten ultra low grafik patch' i veya grafik ayarlarını minimumun altına çekebilmek için ayarlar aranır. Sonuçta ya bir şey değişmez ya da 5 FPS fazla alarak patates, hamur gibi gözüken 2005 grafikleriyle oynamaya mahkum olursunuz.
O bile işe yaramadı.

Hani 90'lardan kalma oyun gibi görünmesine tamamım ama o da FPS arttırmadı. Hala 12-13 alıyordum.

İnternete ilk yazılan şey "X oyunu ultra low end patch".

Gerçi adamlar biz grafik yaptık diyorlar ben en düşüğün düşüğü diyorum...

O bile işe yaramadı.

Hani 90'lardan kalma oyun gibi görünmesine tamamım ama o da FPS arttırmadı. Hala 12-13 alıyordum.

İnternete ilk yazılan şey "X ultra low end patch".

Gerçi adamlar biz grafik yaptık diyorlar ben en düşüğün düşüğü diyorum...
Vallahi billahi de böyle. Gelin sarılalım ya 🙂. Ne olacak bizim gibi kalbi kırık oyuncuların hâli...

Bir istekle NFS MW2 indirdim. Dedim ki bak millet nelerde nasıl oynuyor, en kötü ayar kısarım. Açınca 11FPS alınca tokat yemiş gibi oldum.
Aynısını Wolfteam'da yaşamıştım, evet bildiğiniz Wolfteam. Akrabalarımdan birinin yeni laptop alması sonucu bana verdiği Pentium işlemcili Acer laptoba yükleyecektim. Gece indirmeyi başlattım, şöyle oynayacağım böyle Zaitsev kullanacağım diye uyudum. Sabah kahvaltıyı bile hızlı hızlı yapmıştım. Oyunu açtığımda hüsrana uğradım, fareyi sağa çevirmemle ekranın sağa dönmesi arasında saniyelerce fark vardı. Artık 3FPS mi alıyor, 4FPS mi alıyor bilemiyorum. Küfür ederek silmiştim oyunu sonra. Eski günler komikti ya.

Aynısını Wolfteam'da yaşamıştım, evet bildiğiniz Wolfteam. Akrabalarımdan birinin yeni laptop alması sonucu bana verdiği Pentium işlemcili Acer laptoba yükleyecektim. Gece indirmeyi başlattım, şöyle oynayacağım böyle Zaitsev kullanacağım diye uyudum. Sabah kahvaltıyı bile hızlı hızlı yapmıştım. Oyunu açtığımda hüsrana uğradım, fareyi sağa çevirmemle ekranın sağa dönmesi arasında saniyelerce fark vardı. Artık 3FPS mi alıyor, 4FPS mi alıyor bilemiyorum. Küfür ederek silmiştim oyunu sonra. Eski günler komikti ya.
Hâlâ Pentium işlemci kullanan ben.. 😢

Özellikle askerde postalların ayağa vurması. Terlik izni falan da alamadıysan eşek gibi yürütürler. O vurduğu yer şu toplar, derisi yüzülür, yara olur daha da acır. Ertesi gün 10 km teçhizatlı koşu..

Geri
Yukarı