En çok bilgi sahibi olduğunuz programlama dili nedir?

En çok bilgi sahibi olduğunuz programlama dili

• Oy verenlerin toplamı
    46
11.sınıf bilişim okuyorsunuz sanırım. Biz JavaScript tek alert, Console falan başka bir şey öğretilmemişti.
Hocam ben şu an 10. sınıfım, dediğiniz gibi bilişim okuyorum.
Hocam tam bilgi sahibi değilim, bu kadar az şey öğretmeleri kötü oluyormuş, web sitesi yapmak için o kadarı yetiyor gibi duruyor.
Belki seneye değişir, ama ben daha fazla bir şey göstereceklerini sanmıyorum.

Hocam ben şu an 10. sınıfım, dediğiniz gibi bilişim okuyorum.
Hocam tam bilgi sahibi değilim, bu kadar az şey öğretmeleri kötü oluyormuş, web sitesi yapmak için o kadarı yetiyor gibi duruyor.
Belki seneye değişir, ama ben daha fazla bir şey göstereceklerini sanmıyorum.

HTML, CSS basit yapacak şekilde gösterirler. Diğer türlü detaylı pek gösterilmez.

Temelini anlatsalar yeterli, geri kalanı kendim öğrenirim.
Detaylı gösterme ihtimalleri var, müfredat değişmiştir belki.

HTML ve CSS temel öğretiyorlar zaten sorun yok onda. Müfredat hakkında bilgim yok umarım detaylı anlatılıyordur. Ben kendim öğrendim. Responsive tasarım, flexbox modelini diğer HTML taglerini.

11.sınıfta bize programlama dili diye öğretilmişti. Bir de internette hem işaretleme hem programlama dili yazınca kararsız kaldım. Bir sitede de programlama dili yazınca işler karıştı 😀
@Livya 11.sınıfta programlama dili diye öğretilmesi tuhaf.

C#'ta hatrı sayılır bilgiye sahibim.(C# olmadığı için C'yi seçtim.)
Şu anlık veri tabanını öğrenmeye çalışıyorum, sınavlar yüzünden bıraktım ama bitince devam edeceğim.

Hocam seneye biz de öğreneceğiz, HTML, CSS, JavaScript göreceğiz diye biliyorum.

Kodlamayı kendi kendime öğrenmeye çalışıp az çok başarılı olan tek insanım galiba. :/

Kodlamayı kendi kendime öğrenmeye çalışıp az çok başarılı olan tek insanım galiba. :/
Kendim öğrenmek istesem öğrenirim ama süreklilik sağlayamıyorum, okulda görmek o yüzden iyi oluyor.
Bu yaz java script öğreneceğim, onda süreklilik göstermeyi düşünüyorum.
C#'ı daha iyi öğreneceğim, şu anki bilgim tam yeterli değil.
Kendine kendine öğrenmek büyük bir başarı.

Genel olarak öyle yalnız değilsiniz. Lise ve üniversiteden size öğretilmesini beklemeyin. Web tasarım ile ilgili çok önemli olan responsive ve flexbox model kendi çabam ile öğrendim. Lisede adı bile geçmedi. Flexbox model varlığından kopya web sitesi yaparken öğrenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı