En çok sinir olduğunuz Technopat olayları nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merak ettim. Demin benim başıma geldi RX 570'de durduk yere WattMan hatası alıyordum 1 kişi dahi fikir bile paylaşmadı (bazı kişiler) mesela doğru olduğunu (düşündüğüm) bir şeyi karşındakine söylüyosun adam inadına tututruyor "Benim dediğim doğru sen yanlış biliyorsun." vs. ha ha. Yanlış biliyorumdur belki ama bir de saçma sapan şeyler diyenler çıkıyor. Gine eyvallah ama biri doğrusun öğretmeye çalışırken inatlaşması :/ Madem çok biliyorsunuz WattMan konusunda da yardım etseydiniz :D

Windows 11'e geçilir mi diye her gün soran ve FPS tahmini isteyen kişiler. Adam Sosyal'de Windows 11 diye aratsa ya da YouTube'da sistem özelliklerini yazsa FPS değerlerine detaylıca ulaşacak.

Merak ettim. Demin benim başıma geldi RX 570'de durduk yere WattMan hatası alıyordum 1 kişi dahi fikir bile paylaşmadı (bazı kişiler) mesela doğru olduğunu (düşündüğüm) bir şeyi karşındakine söylüyosun adam inadına tututruyor "Benim dediğim doğru sen yanlış biliyorsun." vs. ha ha. Yanlış biliyorumdur belki ama bir de saçma sapan şeyler diyenler çıkıyor. Gine eyvallah ama biri doğrusun öğretmeye çalışırken inatlaşması :/ Madem çok biliyorsunuz WattMan konusunda da yardım etseydiniz :D
1. sistem vermeden teknik destek isteyen.
2. kendi cevabını bildiği troll konu açan.
3.Avastı savunanlar.

Her konuya "Ne yapmamızı bekliyorsun?" yazan tipler. Tamam bazı troll konularda haklılar ama adam oraya yardım almak içi yazmış.
Bir de boy soranlar. "3 yaşındayım annem 7.25 babam 1.30 ileride boyum ne kadar olur?"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı