En çok hangi oyunda hile ile karşılaştınız?

En çok hangi oyunda hile ile karşılaştınız?

• CS:GO

• VALORANT

• LOL

• R6

• PUBG

• GTA

• Minecraft

• Battlefield 1

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Cevap Minecraft arkadaşlar haberiniz olsun. Bedwars'ta her 2 3 oyunda bir karşınıza hile gelir. Skywars'ta 2 oyunda falan.

Bugün arkadaşlarla muhabbeti geçti forumda da bir sorayım dedim, yıllardır neredeyse tüm oyunları oynamışımdır ama CS:GO kadar hile gördüğüm bir oyun olmadı, her oyunu geçtim bazen tek maçta takımda 3-4 kişinin hile olduğu bile oluyordu. Sizde peki?

CS:GO fakat eskisi kadar karşıma gelmiyor düzeldi eskiye göre onun dışında pek Online oyunlarda çok uzman olmadığım için anlamıyorum hile olsalarda bu arada karşınıza 5 kişi hile gelme olasılığı imkansız maalesef CS:GO kitlesi öğrenmiş bir bahane hile hile diye iyi oynayan adamlar bile hile oldu defalarca report yemekten bıktım ben.

CS:GO fakat eskisi kadar karşıma gelmiyor düzeldi eskiye göre onun dışında pek Online oyunlarda çok uzman olmadığım için anlamıyorum hile olsalarda bu arada karşınıza 5 kişi hile gelme olasılığı imkansız maalesef CS:GO kitlesi öğrenmiş bir bahane hile hile diye iyi oynayan adamlar bile hile oldu defalarca report yemekten bıktım ben.
Yıl 2016-2017 falan bi rank maçına girdik arkadaşlarla, karşıda 4 kişi topaç gibi dönüyolar bi el biri herkesi 2 saniyede falan öldürüyo midden, diğer el diğeri, şu anda dediğin gibi çok nadir denk geliyor.

Yıl 2016-2017 falan bir rank maçına girdik arkadaşlarla, karşıda 4 kişi topaç gibi dönüyolar bir el biri herkesi 2 saniyede falan öldürüyor midden, diğer el diğeri, şu anda dediğin gibi çok nadir denk geliyor.

Hocam zaten o zamanlar kesinlikle öyle o zaman hem karşıda hem bizim takımda oluyordu fakat şu an öyle bir şey yapamazlar direk VAC yerler şu an genelde legit oynayan var ama şu an için karşıda 5 IDE hile demek komik.

Geri
Yukarı