En çok hangi oyunda hile ile karşılaştınız?

En çok hangi oyunda hile ile karşılaştınız?

• CS:GO

• VALORANT

• LOL

• R6

• PUBG

• GTA

• Minecraft

• Battlefield 1

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Yaklaşık 4000 küsur saat CS:GO oynadım
Oyunu oynamaya 2012 yılında başladım aralıksız bir şekilde 2016 ya kadar oynadım
2016'dan sonra oyunun afedersiniz boku çıktı girdiğim 10 maçtan en az 6'sı hile denk geliyordu.

CS:GO'daki hile pazarı absürt büyük aylık geliri 10 bin doları aşan insanlar var sadece hile satarak. En çok hileyi CS:GO'da gördüm. VAC ban yeseler dahi yeni hesap satın alıp oyuna geri dönüyor buradaki hileci kitlesi. Rage hack kullananda çok az zaten onlar hemen banı yiyor fakat sürekli açıp oynamayanları yakalamak pek mümkün değil. Mesela 2 round açıp sonra kapatıyor bu kitle ki anlaşılmasın.

GTA 5 ve CS:GO'da olduğu kadar hiçbir oyunda hile yok özellikle bu oyunlarda hile yapmak aşırı kolay. LoL'de neredeyse hiç hile görmedim.

CS:GO'nun prime dönemine dönmek için nelerimi vermezdim. Şöyle has Nip vs Fnatic finalleri izleyeceksin, Flusha'nın hile kliplerini izleyeceksin, sabahlara kadar topluluk sunucularında 16vs16 kaos maçlar oynayacaksın...

Şimdi ne eski tadı var ne eski kitlesi. Matchmaking hileci dolu. Faceit de de tryhard oyuncular. Topluluk sunucuları desen zaten dibi görmüş... 1000 mm maçı oynadıysam en az 30 maçta hile gelmiştir.

Crackli minecraft sunucuları makro ve hile kaynıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı