En çok korktuğunuz jumpscare nedir?

Ardabey4634

Centipat
Arkadaşlar sizin en çok korktuğunuz jumpscare hangisi? Aşağıda belirtiniz.

Bana göre Discord kullanan arkadaşların çok bildiği jeff the Killer jumpscare en çok korktuğumdu, hem kriz ve flash efektliydi hem de arkada çığlık vardı kulaklıkla yakalanmıştım :D

Not: Belirttiğiniz Jumpscare'in görselini atmayınız. Bu tür görsellerden rahatsız olan kullanıcılar(ben dahil) olabilir.

Bende Discord jslerinden çok korkmuştum, birde Fnafın Tjoc serisi var ordaki robotlar anormal korkutucu geliyordu

Dünyanın en korkunç oyunu diye bir oyun vardı yanlış hatırlamıyorsam. Basit bulmacaları çözdüğün bir oyundu tam odaklandığın sırada JumpScare atıyordu, çok fazla korkunç değildi ancak o zamanlar çocuktum acayip korkmuştum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Efsaneyi atan olmadığına göre ben atıyorum!

Epilepsi olsaydım komaya girerdim nasıl jumpscare o öyle.
Cookieleri sorunca normal site sanıyorsun.

Yok bir de tam ekran yapıyor , sekmeyi kapatmaya çalışsan kapatamıyorsun.

Efsaneyi atan olmadığına göre ben atıyorum!

Ses olmasa o kadar bir şey değil.

Bunu ilk yediğimde 1 saat kendime gelememiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı