En çok nefret ettiğiniz, asla dayanamayacağınız şey nedir?

Birinin karşımda ağzını şapırdatması, tırnağını yemesi. Dini ve milli değerlere söverek komik olduğunu sanan shitpost tayfası.

Popüler kültür. Çünkü boş.
Birde Pop Kekler(Kelimeyi Ters Çevirin)= KPOP. Dünyanın en saçma tapınılan şeylerinden biri. Popüler kültürün her yanı boş zaten.

Kızlar % 80leri Converse giyen popüler kültürle yaşayan LGBT falan destekleyen cringe kendini bir b*k sanan günde trilyon tane makyaj malzemesi kullanan garip boş vasıfsız insanlar.
Popüler kültüre erkeklerde tapınıyor. Etrafımda sırf bu yüzden bir tane bile insan kalmadı.

Birinin karşımda ağzını şapırdatması, tırnağını yemesi. Dini ve milli değerlere söverek komik olduğunu sanan shitpost tayfası.

Benim de en sevdiğim aktivite rahatsız olan biri karşısında tırnak yemek neden biliyor musun çünkü o adam tırnak yemenin bilinçli bir şey olmadığını bilmesine rağmen yapma demesi yav kendimi nasıl durdurayım bilincim bunu ben fark edene kadar zaten otomatikman başlatıyor.

Anlayışsız, kendini ve başkalarını üstün görenler.

Ben sosyal bir kişilik değilim. Kendimi göstermem o yüzden herkes kendini benden bir üst kefeye koyar, bu benim için yargılı ve küstahça bir hakarettir.

Sahip olduğum (örn:simetri hstlğ.) hastalıkları söyleyince hemen bana etki edecek şeyleri denerler, utanmadan ve düşünmeden. Bu "insan"ların hayatta bir niyetleri olduğunu düşünmesemde bunlarla uğraşmak zorundasınız.

Ben dini ve milli değerleri kendinden üstün görenler dışındakilere anlayış göstermem. Sırf güzel gözüküyor ve söylüyor diye övmekten kişilikleri ilah hâline getiriyorlar ve fikirleri hiç değişmiyor. Ucubenin en dibi. Üstelik 7 milyarın sadece 2-3 bin kişilik grupları değil bunlar, en az 200 milyon insan barındırıyor.
Bana göre öldürülmesi gereken kısım. Cahiliyet fışkırıyor ve bulaşıyor.

*Fikirler aynı olmayabilir.

Benim de en sevdiğim aktivite rahatsız olan biri karşısında tırnak yemek neden biliyor musun çünkü o adam tırnak yemenin bilinçli bir şey olmadığını bilmesine rağmen yapma demesi yav kendimi nasıl durdurayım bilincim bunu ben fark edene kadar zaten otomatikman başlatıyor.
Valla acayip gıcık oluyorum ya. Arkadaşlarım yaparsa gıcıklığına dövüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı