En çok oynadığınız GTA oyunu

GTA 5. Genelde GTA bana fazla abartılıyor gibi geliyor. Yada ben pek sevemiyorum.
Yani pek bir esprisi yok gibi. Genelde hayatında oynamadığı oyun serisi üzerinden kendini büyük göstermeye çalışanlar veya sayfaları için prim yapan balonlardan dolayı sıktı.

GTA 5. genelde GTA bana fazla abartılıyor gibi geliyor. Ya da ben pek sevemiyorum.
Yani pek bir esprisi yok gibi. Genelde hayatında oynamadığı oyun serisi üzerinden kendini büyük göstermeye çalışanlar veya sayfaları için prim yapan balonlardan dolayı sıktı.

O GTA 5 için geçerli bence GTA 5 seride en az sevdiğim oyundur zaten ama GTA 3 Vice City 4 gibi oyunlar efsanedir.

O GTA 5 için geçerli bence GTA 5 seride en az sevdiğim oyundur zaten ama GTA 3 Vice City 4 gibi oyunlar efsanedir?

Benim için en iyisi GTA 4'tür. Ama saat olarak en fazla GTA 5 oynuyorum. Ne bileyim...
GTA san andreas'te veya GTA vice city'de adamların kafası kare.😀 (arkadaşlar sadece kafası kare dedim, Şimdi GTA San'daki adamların kafasına laf ettim diye linçlemenize gerek yok.)

Yeni konular

Geri
Yukarı