En Çok Sinir Olduğunuz Oyun Nedir?

Şu aralar Kingdom Come Deliverance oyununa sinir oluyorum. Oyundaki dövüş mekaniğini gerçek yapalım derken yapay zekayı unutmuşlar. Karşınıza iki tane düşman gelirse savaşı kazanmanız baya zorlaşıyor. Çünkü adamlar en iyi kılıç ustası gibi dövüşüyor. Yapay zekaların hepsi aynı hele kalkanlı gelirse yandınız. Orta çağ odaklı bir oyunda dövüşten kaçmak zorunda kalıyorsunuz. Çoğu görevi konuşarak çözmeye çalıştım.

Oyunun kayıt sistemi de sıkıntılı ama maalesef o kayıt sistemine harcayacak zamanım yok. O yüzden sınırsız kayıt modunu kullanıyorum. Ama oyunun geçtiği dünya ve atmosfer çok güzel. Ön yargısı olan ya da duymayan varsa mutlaka bu oyunu oynasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada oyuncuları Orta çağ oyunlarına aç bırakan oyun firmaları utansın.

Oynamadığım halde Destiny2. İlkbahar aylarında Humble Monthly ile 12 Dolara dahi alacaktım iyice araştırıp sinirlenip almamıştım daha sonra da ücretsiz oldu zaten. Tabi oyuncu bulamayım ücretsiz yapacaksınız ana hikayeyi bile DLC ile satan bi firma Activison nefretliksiniz.

Rekabetçi oyun olarak CS:GO ve DotA 2. Özellikle CS:GO da takımıma Türk gelmemesi için yağmur dansı yapıyorum. Sıkıntılı bir elemana rast geldim yaklaşık 2 yıl önce Dust 2 de AWP ile mid i keserken sıkıntılı eleman önüme geçti ve yanlışlıkla onu vurdum. İşin şalteri burda koptu....
Ne kadar özür dilediysem de pek bi faydası dokunmadı. Spray atarken önüme geçmeler,kafama kafama flash atmalar,bombayı buga atmalar... Ahh ahh o gün bugündür takıma Türk gelse bile yabancı RP si yaparım.

Rekabetçi olmayan oyun hakkında konuşacaksak MGS V PP olabilir çünkü oyun YARIM...

Ben bir de mobile oyun söyleyeyim. Brawl Stars oyununu oynarken bazen cidden çok sinirleniyorum. Oyunu bilen veya oynayan varsa, o da bilir nasıl sinir olunduğunu. Yaklaşık 1 aydır oynuyorum ve 2525 kupayım.

Not: Aranızda Brawl Stars oynayan var mı?
Cidden merak ettim. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı