En cringe oyun sizce hangisi?

Olabilir ama ben sevmiyorum.
Saygı duyuyorum düşüncenize.😀

Bir tane daha oyun eklemek istiyorum. Friday Night Funkin. Sürekli çıkan çöp Sonic modları,thicc kız karakterler ve çoğu mod yapımcısının pedofili olması.

Movie star planet (msp) bence. Oynayan kaldı mı? Bilmiyorum. Çocukken oynardım kendimden tiksiniyorum :D
8 veya 9 yaşındayken denemek istemiştim. Ama bir abla (galiba ablaydı) Bana hamileyim demişti. Baba lazım demişti. O günden beri travmam var. Gerçi sormamışsın bile ama sadece anlatmak istedim.

Saygı duyuyorum düşüncenize.😀

Bir tane daha oyun eklemek istiyorum. Friday night funkin. Sürekli çıkan çöp Sonic modları, THICC kız karakterler ve çoğu mod yapımcısının pedofili olması.

8 veya 9 yaşındayken denemek istemiştim. Ama bir abla (galiba ablaydı) bana hamileyim demişti. Baba lazım demişti. O günden beri travmam var. Gerçi sormamışsın bile ama sadece anlatmak istedim.

Eş cinsel olmayı düşünmüştüm o yaşlarda msp oynadığım zaman :D Hatırlamak istemediğim aptallıklar gerçekten.

Son düzenleme:
Doki Doki, "abi çok iyi oyun ya, iliklerime kadar irkildim" diyen ile konuşmam. Engeli ağzına atarım. Ayrıca cringe oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı