En dayanıklı araba sizce nedir?

Ülkemizde satılan Ford modelleri mekanik olarak sağlam değiller. Fransız otomobilleri kadar arıza yapıyorlar ve parça fiyatları çok yüksek.
2018 Connect aracımızın baskı balatası bittiği için servis 12.000TL teklif verdi. Yan sanayide de aşağı yukarı aynı fiyatları almıştım. Mantıklı araçlar değiller. Gider Renault, Toyota, Fiat alırım daha mantıklı olur.
Hocam zaten ülkemiz olarak değerlendirseydim Land Cruiser modelini söylemezdim, Land Cruiser'ı söylememin de asıl sebebi Arapların arabayı eşek gibi kullanıp kıramaması.

Hocam zaten ülkemiz olarak değerlendirseydim Land Cruiser modelini söylemezdim, Land Cruiser'ı söylememin de asıl sebebi Arapların arabayı eşek gibi kullanıp kıramaması.

Gerçekten eşekler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurada bir Honda'nın yağsız olarak bu kadar dayanabildiğini gördükten sonra motor deyince, Japon demekten başka bir düşünce oluşmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı