En düşük FPS aldığınız oyun

Bilgisayarının işletim sistemine göre tahmin edeyim 4 - 6 GB RAM ve pentagon marka olabilir. Ve bilgisayarın 5 - 6 yıllık olabilir. Ya da dizüstü'de olabilir çok seçenek var.

Neyse, bende Garry's Mod oynuyorum 2 kere h-bomb patlatdığımda 2 FPS alıyorum. (patlamanın tam ortasındayken)

Yok hocam 10GB Corsair ve HyperX karısımı RAM var. 1600 MHz'de çalıştırıyorum. Hard diskim kötü ondandır sanırım.

Yok hocam 10GB Corsair ve HyperX karısımı RAM var. 1600 MHz'de çalıştırıyorum. Hard diskim kötü ondandır sanırım.
Harddisk İndirme , Okuma , Yazma Ve Upload İle İlgileniyor. AMD Kullanıyorsan Bu Problemler Olasıdır. Ekran Kartın Videodakinin Aynısımı?

Knight Online Moradon bölgesi. Isterseniz i9 20.nesil işlemci, 256 gb ram, 50 gb 3090 ekran kartınız olsun. Yinede problem değil. Orada illa fps düşer. Bir ara 10 fps falan alıyordum. Adım atamıyordum resmen 😂😂😂

Hard disk indirme, okuma, yazma ve upload ile ilgileniyor. AMD kullanıyorsan bu problemler olasıdır. Ekran kartın videodakinin aynısı mı?

GTX 750 Ti hocam. Hard disk kötü olduğu için nükleer bomba patlama esnasında patlamayı hızlı okuyamıyor galiba bu da birkaç saniyelik dropa sebep oluyor.

Knight Online Moradon bölgesi. Isterseniz i9 20.nesil işlemci, 256 gb ram, 50 gb 3090 ekran kartınız olsun. Yinede problem değil. Orada illa fps düşer. Bir ara 10 fps falan alıyordum. Adım atamıyordum resmen 😂😂😂
Senin Bilgisayarının Yanında Benimkisi Kibrit Kutusu Kalır :D

Yeni konular

Geri
Yukarı