En düşük yazılı notunuz kaç?

Biyolojiden 25 olabilir. Bu sene 85 aldım ama geçen sene 25 alıp hayatımın en düşük notunu almıştım.

9. sınıfta matamatikten 5 almıştım tek yaptığım kağıta yazanların aynısını yazmaktı.

Edebiyat sözlüm 0 büyük ihtimalle. Deli karı herkese 2 3 kere denettirdi, sıra bendeyken tek seferde yerime yolladı. O tek seferdede ilk kelimelerimi söylerken durduk yere aklıma shitpostlar geldi gülmeye başladım ama gülmeden duramazdım gene olsa gene gülerdim yapacak bişey yok ben gülünce herkes gülmeye başladı birde nöbetçi öğrenci geldi herkes gülerken bişeyler anlattı. Hocada ben notumu verdim dedi yerime gönderdi.

Edebiyat sözlüm 0 büyük ihtimalle. Deli karı herkese 2 3 kere denettirdi, sıra bendeyken tek seferde yerime yolladı. O tek seferdede ilk kelimelerimi söylerken durduk yere aklıma shitpostlar geldi gülmeye başladım ama gülmeden duramazdım gene olsa gene gülerdim yapacak bir şey yok ben gülünce herkes gülmeye başladı bir de nöbetçi öğrenci geldi herkes gülerken bir şeyler anlattı. Hocada ben notumu verdim dedi yerime gönderdi.

Hoca belki hatırlamaz sizi.

Geri
Yukarı