En fazla 13.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
13000

masterpieces

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, en fazla bu bütçede sıfır telefon alacağım. S20 FE düşünüyordum fakat 5G özelliği olmaması düşündürüyor. Sizce uzun vadede eksiklik yaratır mı? Onun dışında bu bütçede ne alınabilir? En önemli kriter kamerası iyi olsun.

Arkadaşlar, en fazla bu bütçede sıfır telefon alacağım. S20 FE düşünüyordum fakat 5G özelliği olmaması düşündürüyor. Sizce uzun vadede eksiklik yaratır mı? Onun dışında bu bütçede ne alınabilir? En önemli kriter kamerası iyi olsun.
Ülkemize zaten hemen gelmeyecektir 5G. S20 FE almanız en iyisi.

5G'nin ülkemizde yaygınlaşması ne kadar sürer bilemeyiz. Fakat teknoloji olarak ne kadar geriden geldiğimizi düşünürsek, muhtemelen ülkede 5G yaygınlaşana kadar yeni telefon alırsınız.

S20 FE almanı tavsiye ederim. 5G'nin oturması minimum 3yıl. 5G'ye çok takılma derim. Snapdragon'lu S20 FE bu bütçede 0 alabileceğin en iyi cihaz.

Geri
Yukarı