En fazla 140 TL klavye önerisi

BirXBOXgamer

Femtopat
Daha fazla  
Butcem 100 - 140 TL arası önerilerinizi bekliyorum.
İstediğim özellikler Q klavye olması inglizce, Türkçe olması fark etmez.
Mümkünse numpad bulunmasın Xbox One S'ime baglayacagım.
Biliyorum bu bütceye çok şey istiyorum ama bu fiyat bazında bu fiyatı geçmeyecek, fiyat performans olan klavye önerilerinizi bekliyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu öneririm.

Kendim de kullanıyorum, incelemesi mevcut.

Türkçe-q multimedya tuşlu:

İngilizce-q:

Türkçe-q:

İngilizce-q laptop klavyesi tarzı:

Türkçe-q multimedya tuşlu:

İngilizce-q:

Türkçe-q:

İngilizce-q laptop klavyesi tarzı:
Sence şu philips marka olanı alsam beni idare edermi ? Benim için klavyenin küçük boyutta olması ve sağlam olması önemli yani boyle %60 klavyeler gibi çünkü ihtiyacım yok bilgisayarda kullanmayacağım

Sence şu Philips marka olanı alsam beni idare eder mi? Benim için klavyenin küçük boyutta olması ve sağlam olması önemli yani boyle %60 klavyeler gibi çünkü ihtiyacım yok bilgisayarda kullanmayacağım.

Hepsi sizin ihtiyacınızı karşılar fiyat listesi göründüğü gibi hangisi daha hoşunuza gittiyse onu alın.

Küçük boyutlu çoğu klavye mekanik ve pahalı olduğundan bu bütçede o şekilde bir klavye bulunabilir mi bilemiyorum.

Hepsi sizin ihtiyacınızı karşılar fiyat listesi göründüğü gibi hangisi daha hoşunuza gittiyse onu alın.

Küçük boyutlu çoğu klavye mekanik ve pahalı olduğundan bu bütçede o şekilde bir klavye bulunabilir mi bilemiyorum.
Ben bayılıyorum o küçük klavyelere büyükleri bana hantal gibi geliyor :D
Böyle bir set yapsa işimi görürmü yada en fazla 70 tl lik mouse önerirmisiniz ?

Gamenote MS1001 Kablolu RGB Gaming Mouse Siyah | Game Garaj bu Mouse'yi alabilirsiniz.

Vallahi bütçeye göre öneri var bizde. 70₺ ama nasıl iyi mi değil mi ona göre öneride bulunuyoruz, üstte attığım fiyatına göre en iyi mouselerden biri.
Çok teşekkür ederim attığın modeli baya bi beğendim .
Kimi mouse 6400 kimi mouse ise 4800 dpi bu dpi değerleri sanırsam hassasiyetle alakalıydı 6400 dpi ile 4800 dpi arasındaki fark nedir benim kullanımıma etki edermi yoksa en yüksek değermi ?

Çok teşekkür ederim attığın modeli bayağı bir beğendim.
Kimi mouse 6400K'imi mouse ise 4800 DPI bu DPI değerleri sanırsam hassasiyetle alakalıydı 6400 DPI ile 4800 DPI arasındaki fark nedir benim kullanımıma etki eder mi yoksa en yüksek değer mi?

Bu tür yüksek DPI olan mouseler büyük ekranlar da yani televizyonlarda vs kullanılmakta.

Normal olarak klasik monitörlerde çok daha düşük değerler kullanılmakta. Bu ise sizin ekranınıza ve el hassasiyetinize bağlı. Yavaş seversiniz 700 800 kullanırsınız, hızlı seversiniz 2000 3000 kullanırsınız ben bilemem.

Geri
Yukarı