En fazla 15.500TL'ye masaüstü sistem önerisi

yunusteyin

Femtopat
Daha fazla  
Elimde 14.000TL var haftaya 15.000 olacak. Bu civarlarda masaüstü sistem bakıyorum monitör dahil değil. Eğer mümkünse 2060'lı bir sistem önerirseniz mutlu olurum.

Hocam eğer 16 bin yapabilirseniz bütçeyi.

+1000'e benim attığım daha mantıklı hem VRAM hem de işlemci açısından ancak bütçe çok artmaz ise attığınız sistem alınır.

Hocam o fiyata 2060 alınmaz benim fikrimce, bütçe artmaz ise FOX-BONFIRE/Intel Core i3 12100F/ASUS Radeon RX 6650 XT DUAL 8GB OC/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM bunu önerebilirim bütçe artarsa 3060'lı sistem var buna bakabilirsiniz.

ASUS ekran kartları hakkında hiç bilgim yok hangisi nasıldır kalitesi nedir diye ama birkaç arkadaşa daha attığınız sistemi sorup alabilirim belki teşekkür.

Maalesef ailem bilgisayar konusunda destekçi olmadığı için bütçeyi yükseltemiyorum zaten 1 yılda falan biriktirebildim bu miktarı yoruldum daha fazla çalışmak istemiyorum artık.

Maalesef ailem bilgisayar konusunda destekçi olmadığı için bütçeyi yükseltemiyorum zaten 1 yılda falan biriktirebildim bu miktarı yoruldum daha fazla çalışmak istemiyorum artık.

ASUS ekran kartları hakkında hiç bilgim yok hangisi nasıldır kalitesi nedir diye ama birkaç arkadaşa daha attığınız sistemi sorup alabilirim belki teşekkür.

Hocam ASUS ekran kartları iyidir üzmez sizi ilk attığım sistemi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı