En fazla 1500 TL kask önerisi

El Auria

Kilopat
Daha fazla  
Biraz araştırdım S, adece LS2'yi bulabildim. Bu fiyat bandında bütçem en fazla 1500 yukarıya çıkamam. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LS2'lerin Trendyol'da vs en cok satilanlari sharp testinden 1 yildiz almis cop kasklar, aci verici olansa ulkemizde bu kadar fazla satilmalari. Giris seviyesi kasklarin hepsinde ses alma gibi birçok problem zaten olacaktir ama tavsiyem en azindan sharptan 4-5 yildiz almis bir kask alman, 5 yildizli mt revenge 2 gibi. Eldivenden bottan kisip kaska vermeni tavsiye ederim.

LS2'lerin Trendyol'da vs en cok satilanlari sharp testinden 1 yildiz almis cop kasklar, aci verici olansa ulkemizde bu kadar fazla satilmalari. Giris seviyesi kasklarin hepsinde ses alma gibi birçok problem zaten olacaktir ama tavsiyem en azindan sharptan 4-5 yildiz almis bir kask alman, 5 yildizli mt revenge 2 gibi. Eldivenden bottan kisip kaska vermeni tavsiye ederim.
Veya temiz neredeyse kullanılmamış gibi ikinci ele yönelmekte fayda var. İkinci el alırken temiz olmasına ve kabuk yapısının zarar görmemiş olmasına, vizör vb. fonksiyonlarının düzgün çalışmasına dikkat etmenizi öneririm.

Veya temiz neredeyse kullanılmamış gibi ikinci ele yönelmekte fayda var. İkinci el alırken temiz olmasına ve kabuk yapısının zarar görmemiş olmasına, vizör vb. fonksiyonlarının düzgün çalışmasına dikkat etmenizi öneririm.

İçeride olan kılacak kiriklar nasıl tespit edilebilir ki? İkinci ele guvenilebilecegini zannetmiyorum.

O fiyata çıkamıyorum maalesef almak çok isterim ama bu fiyata önerebileceğin var mıdır acaba?

AGV, X-lite, Nolan, Grex, n-com, Shoi, Bell, Arai, Caberg, HJC, Marushin ve Shark markalarından orijinal bayiden bütçene uygununu alabilirsin. İnternette çok fazla sahte olabiliyor. Çoğunluğu aliexpress ürünleri.

Son düzenleme:
AGV, X-Lite, nolan, grex, n-com, shoi, bell, Arai, caberg, hjc, marushin ve shark markalarından orijinal bayiden bütçene uygununu alabilirsin. İnternette çok fazla sahte olabiliyor. Çoğunluğu AliExpress ürünleri.

Hocam biraz inceledim fakat fiyatları çok pahalı bana göre LS2'nin bazı modellerinden buldum bu fiyata sadece.

Geri
Yukarı