En fazla 17.000 TL telefon önerisi

stogro

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy M30 2019 yılının sonlarından beri kullanmakta olduğum cihazı yenilemeye karar verdim. Aslında ilk başlarda aklımda Samsung Galaxy M 52 Samsung Galaxy A52s modelleri vardı ancak daha sonradan bütçemi zorlayabileceğimi düşündüm şu anda aklımda S21 A73 ve iPhone 11 var aslında iPhone 11e daha yakınım ama daha önceden iPhone kullanmadığımdan dolayı alışabilir miyim pili 1 günü çıkarır mı parasını hakeder mi bir de ekranı için rezalet siyahla beyazı bile gerçekçi gösteremiyor alırsan paranla rezil olursun gibi yorumlarda okudum ve şu anda gerçekten kararsızım son çare buraya yazmaya karar verdim. Sizce ne yapmalıyım. Aldıktan sonra gerçekten pişman olmamak ve uzun yıllar kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Arkadaşlar şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy M30 2019 yılının sonlarından beri kullanmakta olduğum cihazı yenilemeye karar verdim. Aslında ilk başlarda aklımda Samsung Galaxy M 52 Samsung Galaxy A52s modelleri vardı ancak daha sonradan bütçemi zorlayabileceğimi düşündüm şu anda aklımda S21 A73 ve iPhone 11 var aslında iPhone 11e daha yakınım ama daha önceden iPhone kullanmadığımdan dolayı alışabilir miyim pili 1 günü çıkarır mı parasını hakeder mi bir de ekranı için rezalet siyahla beyazı bile gerçekçi gösteremiyor alırsan paranla rezil olursun gibi yorumlarda okudum ve şu anda gerçekten kararsızım son çare buraya yazmaya karar verdim. Sizce ne yapmalıyım. Aldıktan sonra gerçekten pişman olmamak ve uzun yıllar kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Ben olsam S22 alırdım veya S23 çıkmasını beklerdim.

S22 sahibi olan biri olarak yazıyorum: Cihaz fiyatını bence sonuna kadar hak ediyor.(bence Android cihazlar arasındaki en iyilerden biri.) Birçok kişi bataryası kötü dese de bence yeterli ki yetmediği durumlarda 25 W ile yaklaşık 1.30 saatte 0'dan 100'e doluyor bilginize. Diğer özellikleri hakkında konuşmama nedenim ise diğer özellikleri yeterli hatta birçok cihaza göre üst düzey.

17bin verip IPS ekran mı kullanacaksınız? O bütçede iPhone 11 alınmaz. F/P olarak S21 güzeldir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy M30 2019 yılının sonlarından beri kullanmakta olduğum cihazı yenilemeye karar verdim. Aslında ilk başlarda aklımda Samsung Galaxy m 52 Samsung Galaxy A52s modelleri vardı ancak daha sonradan bütçemi zorlayabileceğimi düşündüm şu anda aklımda S21 A73 ve iPhone 11 var aslında iPhone 11e daha yakınım ama daha önceden iPhone kullanmadığımdan dolayı alışabilir miyim pili 1 günü çıkarır mı parasını hakeder mi bir de ekranı için rezalet siyahla beyazı bile gerçekçi gösteremiyor alırsan paranla rezil olursun gibi yorumlarda okudum ve şu anda gerçekten kararsızım son çare buraya yazmaya karar verdim. Sizce ne yapmalıyım. Aldıktan sonra gerçekten pişman olmamak ve uzun yıllar kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Ben olsam Realme GT Master'ı araştirim kalan parayla yatırım yapmanı tavsiye ederim bir telefona o kadar para vermek doğru değil bana kalırsa tabii ki sizin fikriniz arada yarı yarıya fiyat farkı var ama dediğim telefonda uzun süre işini görür yaklaşık olarak 6000 civarı fark var arasında uzun süre işini görecek ideal bir telefon olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı