En fazla 1750 TL'ye kasa önerisi

gktgdgn

Hectopat
Arkadaşlar hava sirkülasyonu iyi büyük bir kasa istiyorum. Kule tipi soğutucu kullanıyorum ve bu yüzden geniş istiyorum. Fan kontrolcüsü gerekli mi sizce? Birkaç kasa var aklımda, hangisi F/P olur?

Lunatic Orkinos mesh panel dikey ekran kartı takılabilen 4 Full RGB fanlı ATX bilgisayar kasası Amazon.com.tr

BitFenix Nova mesh SE tg PC kasası, oyun bilgisayarı kulesi, 4 takılmış ARGB fanı, ARGB denetleyici, ağ ön, sertleştirilmiş cam, mükemmel kablo yönetimi, beyaz Amazon.com.tr

N11'den BitFenix Nova mesh NSE-300 wwgkw-4a ARGB ATX bilgisayar kasası beyaz seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

BitFenix Nova Mesh modelini kendim kullanıyorum. Hava sirkülasyonu açısından problem yaşamazsınız, iyi bir soğutma sağlıyor. Fan kontrolcüsü de var. Bu bütçede iyi bir özellik. Fanların da ARGB olması güzel. Kasa görüntü açısından da güzel ancak malzeme kalitesi arıyorsanız teneke gibi kasa. Kaliteli bir hissiyatı yok, tenekeleri birleştirip kasa yapmışlar gibi.

Hava sirkülasyonu ve kontrolcü açısından üzmez, fiyatına göre fena değil kasa. Beyaz olması da güzel ama dediğim gibi malzeme kalitesi açısından teneke. Ses yalıtımı da pek iyi değil bana göre.

BitFenix Nova Mesh modelini kendim kullanıyorum. Hava sirkülasyonu açısından problem yaşamazsınız, iyi bir soğutma sağlıyor. Fan kontrolcüsü de var. Bu bütçede iyi bir özellik. Fanların da ARGB olması güzel. Kasa görüntü açısından da güzel ancak malzeme kalitesi arıyorsanız teneke gibi kasa. Kaliteli bir hissiyatı yok, tenekeleri birleştirip kasa yapmışlar gibi.

Hava sirkülasyonu ve kontrolcü açısından üzmez, fiyatına göre fena değil kasa. Beyaz olması da güzel ama dediğim gibi malzeme kalitesi açısından teneke. Ses yalıtımı da pek iyi değil bana göre.
Bende bunu beğendim ama zokko amiral biraz daha büyük ancak onunda fanları güven vermiyor bitfenix in fanları nasıldır.

@gktgdgn Kasa içinde BFF-ADD-12025SW-CP model fan bulunuyor. Dediğim gibi ARGB fanlar. Hava akışı da bu bütçedeki bir kasa için tatmin edici.

Soğutma konusunda sorun yaşamazsınız ama malzeme kalitesi arıyorsanız buna da bakabilirsiniz:

Kısa zaman önce 1.500 TL civarındaydı ama 1.900 TL'ye çıktı.

@gktgdgn Kasa içinde BFF-ADD-12025SW-CP model fan bulunuyor. Dediğim gibi ARGB fanlar. Hava akışı da bu bütçedeki bir kasa için tatmin edici.

Soğutma konusunda sorun yaşamazsınız ama malzeme kalitesi arıyorsanız buna da bakabilirsiniz:

Kısa zaman önce 1.500 TL civarındaydı ama 1.900 TL'ye çıktı.
Hocam teşekkür ederim o zaman ben bitfenix i alayım :)

@Caner Uncu
hocam bu küçük gibi geldi Bitfenix iyi gibi

Geri
Yukarı