En Fazla 200 TL'ye Kasa Önerisi

Victoria Louise

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 (Zalman Optima II Soğutucu) / Ekran Kartı: XFX MERC RX 6750 XT / Bellek: 4x8 32 GB DDR4 2866 MHz / Güç Kaynağı: 850W MSI MPG A850GF / Anakart: ASUS ROG STRIX B350-F / Kasa: Sharkoon TG5 / Klavye: Akko 3098 Neon Creamy Yellow Switch / Fare: Glorious Model D Wireless / Kulaklık: Sennheiser HD560S + Boya M1DM Mikrofon / Monitör: LG GN650B
Meslek
Çevirmen
Profil Kapağı
1525871261
Merhaba Technopat sakinleri, geçtiğimiz sene sonunda sistemimi düşük bütçeyle yeniledim fakat kasamı değiştirememiştim. Şimdi buna niyetlendim fakat fiyatlar tavan yapmış, interneti alt üst etmeme rağmen bir şey bulamadım. Sizlerden en fazla 200 TL'ye kasa önerisi bekliyorum.

FSP CMT120A PSU Yok Mid Tower Gaming Kasa Siyah Pencereli Kasa FSP %100 memnun kalacaksınız. 205 TL'nin sonuna kadar değer.
Bütçe artarsa Aerocool Cylon RGB Akrilik Panel USB 3.0 Siyah ATX Kasa Fiyatı karizması olsun kablolaması olsun hava akışı olsun F/P.

Peki teknolojipazar sitesini önerir misiniz? Cylon indirimdeyken alacaktım ama kaçırdım, 60 lira fazla vermek istemiyorum açıkçası.

Dark F40 düşünüyordum ama alternatif arıyorum Dark markasına, en son tercihim olacak.

Cylon kullanan bir arkadaşım var bana sürekli hava atıyor. Atma da haklı harika bir karizması var kasanın hava akışı falan da harikadır. Bence 60 TL daha verilip alınabilir.

60 TL ile ileride LED strip alıp yapıştırırım ihtiyaç duyarsam, ama birikim yaptığım için farklı planlarım var ve 60 liranın yeri var diyeyim. FSP'ye benim de aklım takıldı ama teknobiyotik sitesinde Dark F40 aynı paraya geliyor, arada kaldım, ne diyorsunuz?

60 TL ile ileride LED strip alıp yapıştırırım ihtiyaç duyarsam, ama birikim yaptığım için farklı planlarım var ve 60 liranın yeri var diyeyim. FSP'ye benim de aklım takıldı ama teknobiyotik sitesinde Dark F40 aynı paraya geliyor, arada kaldım, ne diyorsunuz?
Dark F40'da harika bir kasa ama ben görünüş tercihimi Cylon'dan yana kullanırım. 60 TL farka değmeyecektir gerçi. Sen tercihini F40'tan yana kullanabilirsin.

Dark F40 kasanın Matx olduğunu ve adı geçen diğer kasaların yanlış bakmadıysam tek fan ile geldiğini göz ardı etmeyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı