En fazla 20bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Soruyu anlamadım hocam aralarından hangisi diye mi sordunuz?

Bir de indirim yıl sonunda olursa diye biraz ümidim var fiyatları biraz etkiler diye düşünüyorum.

İndirim olacağını düşünmüyorum asgari ücret zammı gelince yüksek ihtimal zamda gelecektir. Almanın tam zamanı bence. Ben de HP Victus alacağım, araştırmalarıma göre eksileri Screen Wobble ve Parlaklığın 250 Nit olması bunları bilerek almanda fayda var.

Son düzenleme:
Ben olsam 3060 olan modeli alır param olunca da DDR5 RAM takviyesiyle çift kanal yapar keyfini sürerdim. Monster kötü değil ama 3060 için Victus tercihi yapardım.
3060 olan model iyi fakat 4x2 olması kötü. Ama yine de 3060'lı modeli tercih ederdim.

Hocam ne yaptınız? Aynı sorunu bende yaşıyorum şuan. Başta M 19.2.5 i sipariş verdim ama daha elime ulaşmadı. Victus 3060 gördüm şimdi acaba iade edip victus mu alsam diyorum.

Siz hangisini aldınız?
Monster 19.2.5' mi aldınız? Bende o modeli takip ediyordum Victus'u gördüm fakat görüntüsü çok sade ve AMD işlemci diye kararsız kaldım

Hocam ne yaptınız? Aynı sorunu bende yaşıyorum şu an. Başta m 19.2.5'i sipariş verdim ama daha elime ulaşmadı. Victus 3060 gördüm şimdi acaba iade edip Victus mu alsam diyorum.

Siz hangisini aldınız?

İade alırlarsa Victus daha mantıklı ama Victus yarın indirim son 20 bin olan Amazon'daki.

Monster 19.2.5' mi aldınız? Bende o modeli takip ediyordum Victus'u gördüm fakat görüntüsü çok sade ve AMD işlemci diye kararsız kaldım
Evet inndirimdeyken 19k ya sipariş vermiştim monsteri. Bu victus kafamı karıştırdı. Kimi çok ısınıyor havalandırma yetersiz diyor. Kimi serin çalışıyor diyor. Anlamadım gitti. Bir de ekran sallanma meselesi var. Victus un beni celbeden tek özelliği bu fiyata 3060 olması.

İlerde 3050 ti yetersiz gelir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı