En fazla 23.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
23000
Ne rahatsızlığı. Önerim kesinlikle almayın, g7xx'e göre daha iyi ama yinede bu laptoplar diğer laptoplara göre çok fazla ısınıyor. Ve malzeme kalitesi çok kötü. Yani bu laptopu alırsanız tam verim kullanamazsınız.

(salonun ortasına koyun doğalgaz görevi görür doğalgaza para ödemezsiniz :D)

Hala bu bütçe için HP Victus açık ara önde.
Excaliburlara aldanmayın, bakmayın bile.

Ne rahatsızlığı. Önerim kesinlikle almayın, g7Xx'e göre daha iyi ama yine de bu laptoplar diğer laptoplara göre çok fazla ısınıyor. Ve malzeme kalitesi çok kötü. Yani bu laptopu alırsanız tam verim kullanamazsınız.

(Salonun ortasına koyun doğal gaz görevi görür doğalgaza para ödemezsiniz :D)

Excalibur'lara aldanmayın, bakmayın bile.

100W ve MUX Switch olması beni cezbetti bu yeni seride soğutmayı bayağı düzeltmişler diye okudum çok olumlu geri dönüşler var tabii kullanmadan bilinmez.

Ne rahatsızlığı. Önerim kesinlikle almayın, g7Xx'e göre daha iyi ama yine de bu laptoplar diğer laptoplara göre çok fazla ısınıyor. Ve malzeme kalitesi çok kötü. Yani bu laptopu alırsanız tam verim kullanamazsınız.

(Salonun ortasına koyun doğal gaz görevi görür doğalgaza para ödemezsiniz :D)

Excalibur'lara aldanmayın, bakmayın bile.

HP'nin servis ağı ve servis kalitesi nasıldır, bunun hakkında bilginiz var mı? Minnettarım size hakkınızı helal edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
100W ve MUX Switch olması beni cezbetti bu yeni seride soğutmayı bayağı düzeltmişler diye okudum çok olumlu geri dönüşler var tabii kullanmadan bilinmez.

Haklısınız ama şöyle düşünün -50'ye +1 eklersek grafikte yukarıya doğru ufak bir eğim olur.
Sırf watt avantajından dolayı Excalibur asla tercih etmem. Benim param değerli ve 6 ayda bir laptop değiştiremem. Uzun ömür ve kalite, kullanım için kesinlikle Victus en doğru karar olacaktır.

HP'nin servis ağı ve servis kalitesi nasıldır, bunun hakkında bilginiz var mı? Minnettarım size hakkınızı helal edin.

Hocam onun hakkında detaylı bilgiye sahip değilim ne yazık ki. Helal olsun ne hakkım var benim. Sizin için doğrusunu ve en iyisini önermeye çalıştım. Burası bir forum. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Excalibur hakkında bazı kişiler tarafından olumlu dönüş olsa da yeni bir ürüne uzun vadede neler olabileceği belli olmaz, ben kendime almayacağım ürünü başkalarına önermem. Casper markasını biliyorsunuz zaten. Sorun, sorunlar ve daha fazla sorun.

Hocam 140 watt ile 75 watt arasındaki fark ne sanıyorsunuz cok merak ediyorum. 50-60 FPS falan mı oynayacak diye düşünüyorsunuz acaba? Aradaki farkı siz hissetmezsiniz bile emin olun.
emin misin şuan ki olay bu zaten ucuz bilgisayar ekran kartı yüksek ama düşük volt değeri. Teknoloji kanalları bunun hakkında uyarı bile yaptı tek olay fps değil.

@Uber Lodos hocam selam yine ben helal et maksimum 17-18k bütçe ile laptop bakıyorum kendime değil bu attığım ürün nasıl olur DDR5 RAM'li

Yeni konular

Geri
Yukarı