En fazla 250 TL'ye Klavye tavsiyesi

houl

Hectopat
Yer
Eskişehir/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Grafik Tasarımcı
Başlıktan anlayabileceğiniz gibi bir klavye bakıyorum. Kullandığım klavyenin dandirikliği ve bozulması sebebiyle arayışa girdim. Çıkabileceğim en yüksek bütçe 250TL ama ne kadar ucuz o kadar iyi. Önemsediğim şeyler:
-Mekanik olmasını isterim. Büyük ihtimalle bu fiyatte düzgün yoktur ama yine de belirteyim.
-Işık olabilir, olmasa da olur.
-Eski bir detay olabilir ama nedense multimedya tuşlarının olmasını istiyorum. Bu da olmasa olur.
En önemli olan mekanik olması ve uzun ömürlü olması.
Şimdiden öneriler için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirtmeyi unutmuşum bir de bilek desteği olursa güzel olur.

Bu modeli daha önce de görmüştüm. Ne kadar uzun süre götüreceği hakkında bir fikriniz var mı?
Logitech g103. Bilek desteği var, ne yazıkki mekanik değil bu fiyat aralığında önermem zor, mekanik klavyeleri pek sevmediğim için pek bir bilgim yok. Multimedya var. Kendi Driver'ı üzerinden görev ataması da yapabilirsiniz. Bence gayet f/p bir ürün ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Karar her türlü sizin tabii.

Logitech g103. Bilek desteği var, ne yazıkki mekanik değil bu fiyat aralığında önermem zor, mekanik klavyeleri pek sevmediğim için pek bir bilgim yok. Multimedya var. Kendi Driver'ı üzerinden görev ataması da yapabilirsiniz. Bence gayet f/p bir ürün ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Karar her türlü sizin tabii.

Aklımda olan klavyelerden biriydi. Daha ucuzu çıkmazsa bunu alacağım. Teşekkür ederim.

Bu klavye ne kadar götürür bir fikriniz var mı? Fiyatına göre mekanik olması şaşırttı biraz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı