En fazla 300 liraya fare önerisi

Siz sorun yaşamadınız diye başkaları da yaşamayacak değil. Ayrıca 1-2 sene kısa bir süre. Bir ürün kaliteliyse 5 sene bile götürebilmeli.

Hocam böyle bir düşünce mi var :d o zaman hiç kimse kullandığı ürünü tavsiye etmesin kullanana sıkıntı çıkarmamış olabilir ama belki yeni alıcıya çıkarıcak diye bir düşünce var mı :d zaten şu anki fiyatı 170 TL olan bir Mouse'dan 5 yıllık bir kullanım beklemek biraz abest kaçar.

Hocam böyle bir düşünce mi var :d o zaman hiç kimse kullandığı ürünü tavsiye etmesin kullanana sıkıntı çıkarmamış olabilir ama belki yeni alıcıya çıkarıcak diye bir düşünce var mı :d zaten şu anki fiyatı 170 TL olan bir Mouse'dan 5 yıllık bir kullanım beklemek biraz abest kaçar.
Haklısın ama insanlar sorun çıkarır denince güvenemedim bir de internetten getirtcem hani normal mağazadan alsam garantisi filan kolay oluyor bozulursa. İnternetten o işler nasıl oluyor tam bilmiyorum o yüzden sorun çıkarma şansı en düşük en dayanıklı fareyi arıyorum bu fiyata.

Hocam 75 liraya belki alınabilir ama şu anki fiyatının hakkını asla vermez. Kalitesiz bir marka. Sorun yaşayan birçok kişi var. Risk almaya değmez. Ayrıca abes kaçmaz hocam. Kaliteli bir ürün o kadar götürür. Misal o fiyatlara satılan Logitech M185 mouse var bende. 5 seneden fazladır kullanyorum sorun çıkarmadı hiç.

Arkadaş çok doğru söylemiş.
sende sıkıntı çıkarmayan ürünün Şikayetvar'ına bir bak istersen. İyi ürün alırsan 50TL'lik Mouse'dan bile 5 yıllık performans alabilirsin.
Haklısın ama insanlar sorun çıkarır denince güvenemedim bir de internetten getirtcem hani normal mağazadan alsam garantisi falan kolay oluyor bozulursa. İnternetten o işler nasıl oluyor tam bilmiyorum o yüzden sorun çıkarma şansı en düşük en dayanıklı fareyi arıyorum bu fiyata.

Sakın almayın jd, Gamepower, Rampage falan.

Merhaba dostlar kucak dolusu sevgiler. Mouse almam gerekiyor daha önce G300s kullanmıştım 1 yıl arayla 2 kere bozuldu. İlk bozuluşunda garantisi vardı şimdi tekrar bozuldu bir daha garantiye verebiliyor muyum onu da bilmiyorum bilen varsa söylesin lütfen. Onun dışında önceliğim faremin uzun ömürlü olmasını istiyorum sağ tık sol tıkın bozulmamasını istiyorum illaki bozulacaksa da 5-6 sene sonra bozulsun arkadaş. 2. önceliğim de şeklinin anormal, elimi rahatsız edecek bir şekilde olmasını istemiyorum. Bu kadar dostlar. G300s bayağı rahattı o açıdan ama çok dayanmadı maalesef :(
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Bu fiyat bandındaki Razer ürünler diğerlerine yetişecek kadar iyi olmuyorlar genelde. Kraken X Lite diye bir kulaklı vardı sanırsam. O kulaklıkta da aynı durum söz konusuydu. Bütçesinde en iyisi olamıyor ucuz Razer ürünler.

Hayır hocam, her ürünü öyle değil, bende Viper mini var, gayet iyi. Ayrıca mini serisi çok uygundur, boyutu küçültüp çok daha ucuza satar Razer bu ürünleri.

Asus Rog Gladius II Core Mouse aldım arkadaşlar konu çözüldü. Şuan reklam olmasın bir sitede indirimde. Piyasada 500-600 lira olan bir mouse ve yarı fiyatına satılıyor. Daha kullanmadım yeni sipariş ettim ama okuduğum kadarıyla tavsiye ediliyor. O fiyata değer diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı