En fazla 3500TL monitör önerisi

CW sorunundan rahatsız olur musunuz?
(Coil whine)
lenevo g24 20 tam sana göre
Coil whine sorunu ile karşı karşıya kalma riskini göze alırsanız Lenovo G24-20 öneririm.
Her modelde cw sorunu çıkmadığını söyleyenler olmuş. Kullanan var mı acaba sessiz ortamda çok rahatsız edici bir ses mi?
Ayrıca bu bütçedeki monitörler arasında görüntü kalitesinde çok fark olur mu? Monitör değiştirince çağ atlayacağım için pek ayırt edebileceğimi sanmıyorum.

Her modelde cw sorunu çıkmadığını söyleyenler olmuş. Kullanan var mı acaba sessiz ortamda çok rahatsız edici bir ses mi?
Ayrıca bu bütçedeki monitörler arasında görüntü kalitesinde çok fark olur mu? Monitör değiştirince çağ atlayacağım için pek ayırt edebileceğimi sanmıyorum.

Evet bazılarında olmuyor bu sorun benim kullanan bir arkadaş var onda yok mesela
Bu bütçedekilerin arasında renk kalitesinden daha çok ergonomi ve serilik gibi farklar var.

Hocam fan seslerinin çoğunlukla bu sesi kapattığı söyleniyor. Ayrıca hep mi geliyor bu ses yoksa arada bir mi?

Kart zorlandığında geliyor mesela monitörde Hz i yükseltince oluyor kartta da performans yükselince, kart kullanılmaya başlanınca geliyor.
Uzaktan fan sesi kapatıyor evet ama cam açıksa ve bilgisayar masaya yakınsa rahatsız edebiliyor.

Bende o sorun yok Xbox ile kullanıyorum PC ile denemediğim için bir şey diyemem.

Evet bazılarında olmuyor bu sorun benim kullanan bir arkadaş var onda yok mesela
Bu bütçedekilerin arasında renk kalitesinden daha çok ergonomi ve serilik gibi farklar var.
G2420 dün zamlanmış galiba. Fiyatı düşmezse Asus olanı almam daha mantıklı sanki. Yükseklik ayarı ve aradaki 20hz benim için çok farketmeyecek.

G2420 dün zamlanmış galiba. Fiyatı düşmezse ASUS olanı almam daha mantıklı sanki. Yükseklik ayarı ve aradaki 20Hz benim için çok fark etmeyecek.

Baktığın ASUS bende ikinci monitör olarak var. Çok beklentisi olmayana güzel monitör.
Parlaklık yeterli, görüntü kalitesi fiyatına göre başarılı, IPS panel, ASUS'un TUF serisi değil. Hızlı FPS oyunlarında çok başarılı değil. O kadar da olsun.

Lenovo elbette daha başarılı. Fakat CW olayı var. Özellikle MPRT açınca dikkat çekiyor. Bunu bilerek alışveriş yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı