En fazla 400 TL kulaklık önerisi

Ulaş Soydan

Kilopat
Daha fazla  
Forumda 1 hafta önce herkes drop Plus öneriyordu ama birdenbire herkesin kötülediği bir kulaklık olmaya başladı. Kafam aşırı karıştı. Eğer 400 TL bandındaki alınabilecek bütün kulaklıkları atabilirseniz. Bu konuya bir açıklık getirebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda 1 hafta önce herkes drop Plus öneriyordu ama birdenbire herkesin kötülediği bir kulaklık olmaya başladı. Kafam aşırı karıştı. Eğer 400 TL bandındaki alınabilecek bütün kulaklıkları atabilirseniz. Bu konuya bir açıklık getirebiliriz.

Hocam halihazırda kullanıyorum. Kötülendiği konuları buraya bırakabilir misiniz? Benim kullanıp öğrenemediğim de arkadaşların bildiği ne varmış merak ediyorum.

Hocam halihazırda kullanıyorum. Kötülendiği konuları buraya bırakabilir misiniz? Benim kullanıp öğrenemediğim de arkadaşların bildiği ne varmış merak ediyorum.
Bu yeterli bence.

Pek bilgim yok kulaklıklar hakkında, önerdiğim üründen daha iyileri olabilir. Yarın Bim'e gelecek Arctis 1'e bakabilirsiniz. Drop Plus övülen bir modeldi, kimmiş o kötüleyen? Bence Drop Plus'da alabilirsiniz.

Drop Plus sorunsuz arkadaşlar, 3-5 kişi şikayetvar.com çöpüne yazdı diye ürün sorunlu olmamakta.

Bu yeterli bence.

Hocam sağ tarafta yeni konu açıldı. Çok övünülen HyperX hakkında. HyperX mi kötü oluyor.

Buyrun alın o zaman. Garantiyle vs. uğraşmanız gerektiğinde yaşadığınız sorunları yine buraya yazacaksınız yine biz yardımcı olacağız. :) Kendi kullandığı ürünlerin fanlığını yapan insanlardan hoşlanmıyorum. Gerçekleri görmenin yolu istatistiktir. Bu kafa yapısında olan insanlara göre MSI Ventus serisi de gayet iyi MSI olduğu için. Isınma sorunu falan önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı