En fazla 400 TL'ye yazı odaklı klavye önerisi

Murat Burç

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En fazla 400 TL'ye klavye arıyorum. Bu kadar para vermişken mekanik alayım diyorum. Yazı ve genel odaklı olduğum için blue switch'in daha mantıklı olacağını düşündüm. Aslında HyperX Alloy FPS düşünüyordum fakat 360 TL'den 410 TL'ye fırlayınca belki bu fiyata daha iyisi vardır arayışına girdim.
Kısaca özetlemek gerekirse;

• Genel bir kullanım için istiyorum yazı tarafı biraz daha ağır basıyor. Oyun da oynuyorum ama dediğim gibi yazı tarafı daha ağır basıyor.
  • Oyunlar için özel bir isteğim yok oyun da oynuyorum ama öyle süper istekleri olan bir oyuncu değilim.
  • Dizüstü bilgisayarımın klavyesini beğenmediğim için(Dell 7567) ondan daha iyi basım hissiyatına sahip bir klavye istiyorum ki muhtemelen bu fiyattaki klavyelerin hepsi çok daha iyi bir hissiyat veriyordur.
  • Dizüstü bilgisayar ile kullanacağım için büyük bir klavye istemiyorum fakat numpad olursa iyi olur.
  • Blue switch'ler ilgimi çekiyor ve bu switch'lerin sesi benim için pek de sorun değil.
Şimdiden yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Blue switch bir süre sonra kulağınızı tırmalayabilir. Benim önerim brown switch + HyperX Alloy FPS.

Bazen Corsair K70 380 TL civarlarına düşüyor. İndirimde bulursanız bu fiyata alabileceğiniz en iyi modellerin başında gelir.
Blue ile Brown arasındaki hissiyat farkı ne kadar olur? Ses benim için sorun olmaz. Önceliğim hissiyat.
UK dizilim ne kadar sorun olur? Hoş klavyeye bakmadan yazıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı